Aitame valida!

Nõustame varustuse osas ja aitame valida sobiva toote! Kirjuta meili teel või Facebooki!

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

Koolitused

2017. aastal toimunud koolitused

18.01.2017 - RAKVERE, kolmapäeval kl 18.00 Rakvere spordihoone õppeklassis. Kavas on suusahooldusvahendite tutvustus ja suusamäärimise õpetus praktiliste näidete kaudu. Lisaks tutvustatakse Rex suusamäärdeid ja aidatakse määrete valikul. Koolituse sisu kohandatakse osalejate soovide ja taseme järgi. Oodatud on kõik küsimused suusahoolduse kohta. Kohapeal on võimalus määrdeid osta. Hinnad soodsad, arveldamine sularahas. Määrdekoolitus on kõikidele avatud ja tasuta, etteregistreerimine pole vajalik. Orienteeruv kestus 2 tundi. Koolitust viib läbi Rain Jaaksoo, korraldaja on Rix Ratas.

13.01.2017 - HIIUMAA, reedel kl 18.00 Kärdlas Tuuru majas (Vabrikuväljak 1). Kavas on suusahooldusvahendite tutvustus ja suusamäärimise õpetus praktiliste näidete kaudu. Lisaks tutvustatakse Rex suusamäärdeid ja aidatakse määrete valikul. Koolituse sisu kohandatakse osalejate soovide ja taseme järgi. Oodatud on kõik küsimused suusahoolduse kohta. Kohapeal on võimalus määrdeid, tarvikuid, suusakeppe ja -kindaid osta. Hinnad soodsad, arveldamine sularahas. Määrdekoolitus on kõikidele avatud ja tasuta, etteregistreerimine pole vajalik. Orienteeruv kestus 2 tundi. Koolitust viib läbi Rain Jaaksoo, korraldaja on Toivo Saue, Hiiumaa Orienteerujate Klubi. Levita sõna ja tule kindlasti kohale!

 2013. aastal toimunud koolitused

 

05.12.2013 - ANTSLA, neljapäeval kl 18.00 kohvikus Kindel Koht (Jaani 7)
Hooldusvahendite tutvustus ja suusamäärimise algõpetus praktiliste näidete kaudu. Lisaks tutvustame Rex määrdeid ja aitame määrete valikul. Võimalus määrdeid osta. Orienteeruv kestus kuni 2 tundi.
07.12.2013 - TARTU, laupäeval kl 14.00 A&T Sport kaupluses (Sõbra 56A)
Praktiline loeng-töötuba suusamäärimisest Rex määretega. Näitame töövõtteid, tutvustame Rex määrdeid, aitame määrete valikul, võimalus määrdeid osta. Orienteeruv kestus kuni 2 tundi. Toimub A&T Sport suusalaada raames.
 
11.12.2013 - VILJANDI, kolmapäeval kl 18.00 Viljandi spordihoones (Vaksali 4)
Praktiline loeng-töötuba suusamäärimisest Rex määretega. Käsitleme määrimist võistlusteks, maratonideks, lastevõistlusteks. Näitame töövõtteid, tutvustame Rex määrdeid, aitame määrete valikul, võimalus määrdeid osta. Orienteeruv kestus ca 2 tundi.
 
13.12.2013 - TALLINN, reedel kl 18.00 A&T Sport kaupluses (Mustamäe tee 50)
Rex suusamäärete tutvustus. Räägime nii uutest kui juba tuttavatest toodetest ja nende kasutamisest, aitame määrete valikul, võimalus määrdeid osta. Orienteeruv kestus 1 kuni 1,5 tundi.
 
14.12.2013 - KEILA, laupäeval kl 11.00 Keila Rattapoes (Paldiski mnt 17)
Praktiline töötuba suusamäärimisest Rex määretega.Tutvustame Rex määrdeid, aitame määrete valikul, võimalus määrdeid osta. Orienteeruv kestus kuni 2 tundi. NB! Palun saada oma osalussoov e-kirjaga aadressile info@keilarattapood.eu
 
15.12.2013 - JÕULUMÄE, laupäeval kl 11.00 Jõulumäe tervisespordikeskuse õppeklassis
Kl 11 algab õppeklassis loeng Rex määretest ja nende kasutamisest, see kestab kuni 1,5 h. Seejärel võimalus osta määrdeid. Kl 13 jätkame suusastaadioni hooldemajas, kus näitame huvilistele ette töövõtteid ja määrete kasutamist. Lume-garantii - pärast saab suusatada äsja mahalaotatud suusarajal!
 
17.12.2013 - TARTU, teisipäeval kl 18.00 Nevene kaupluses (F. Tuglase 2)
Praktiline loeng-töötuba suusamäärimisest Rex määretega.Tutvustame uusi Rex määrdeid, aitame määrete valikul, võimalus määrdeid osta. Orienteeruv kestus kuni 2 tundi.
 
19.12.2013 - KAMARI, neljapäeval kl 18.00 Kamari seltsimajas (7 km Põltsamaalt, 37 km Jõgevalt)
Suusamäärimise õpetus praktiliste näidete kaudu. Lisaks tutvustame Rex määrdeid ja aitame määrete valikul. Võimalus määrdeid osta. Orienteeruv kestus kuni 2 tundi.
 
20.12.2013 - TALLINN, reedel kl 18.00 Nõmme spordikeskuse kaminasaalis (Külmallika 15A)
Praktiline loeng-töötuba, kus esmalt tutvustame Rex määrdeid, räägime nende kasutamisest ja kombineerimisest. Seejärel näitame ette töövõtteid ja vastame küsimustele suusahoolduse kohta. Võimalus osta määrdeid.

 2012. aastal toimunud koolitused
 

08.12.2012 - TARTU, laupäeval kl 13.00 A&T Sport kaupluses (Sõbra 56A)
Praktiline loeng-töötuba suusamäärimisest Rex määretega. Näitame seda, mida publik soovib! Tutvustame uusi Rex määrdeid, aitame määrete valikul, võimalus määrdeid osta. Orienteeruv kestus kuni 2 tundi. Toimub A&T Sport suusalaada raames.

 
09.12.2012 - RAKVERE, pühapäeval kl 14.00 Rakvere spordikeskuses (Kastani pst 12)
Praktiline loeng Rex suusamääretest ja nende kasutamisest. Näitame ette töövõtteid ja tutvustame Rex määrdeid. Käsitleme peamiselt määrimist edasijõudnutele, kuid meeleldi vastame ka algajate küsimustele. Kestus kuni 2 h. Võimalus osta määrdeid.

 
11.12.2012 - VILJANDI, teisipäeval kl 18.00 Just Rest hosteli saalis (Ranna pst 6)
Alustame loenguga Rex suusamääretest ja nende kasutamisest Just Rest hosteli saalis (hostel asub Viljandi järve ääres staadioni vastas). Seejärel suundume üle õue määrderuumi, kus teeme läbi mõned määrimisnäited. Tegeleme teemadega, mis osalejatele kõige enam huvi pakuvad. Olete oodatud! Kestus kuni 2 h. Võimalus osta määrdeid.

 
14.12.2012 - KUUSALU, reedel kl 18.00 Kuusalu spordikeskuses (Harjumaa)
Rex on esmakordselt Kuusalus! Koostöös Kuusalu matkaseltsiga toimub praktiline koolitus suusamäärete kasutamisest. Alustame päris algusest, seega tasub kohale tulla kõigil, kes suusamäärimisega varem kokku puutunud ei ole. Võimalus osta määrdeid.

 
15.12.2012 - JÕULUMÄE, laupäeval kl 11.00 Jõulumäe tervisespordikeskuse õppeklassis
Kl 11 algab õppeklassis loeng Rex määretest ja nende kasutamisest, see kestab 1,5 h. Seejärel võimalus osta määrdeid. Kl 13 jätkame suusastaadioni hooldemajas, kus näitame huvilistele ette töövõtteid ja määrete kasutamist. Lume-garantii - pärast saab suusatada!

 
19.12.2012 - TARTU, kolmapäeval kl 18.00 Nevene poes (F. Tuglase 2)
Selle praktilise koolituse täpne sisu on veel lahtine. Tahame olla suusasõpradele võimalikult kasulikud, seega räägime sellest, mis osalejaid huvitab. Kui vaja, näitame määrimist algajatele, kui vaja, teeme võistlusmäärimist. Anna oma soovidest teada!

 
21.12.2012 - TALLINN, reedel kl 18.00 Nõmme spordikeskuse kaminasaalis (Külmallika 15A)
Praktiline loeng-koolitus, kus esmalt tutvustame Rex määrdeid, räägime nende kasutamisest ja kombineerimisest. Seejärel näitame ette töövõtteid ja vastame küsimustele suusahoolduse kohta. Igal tasemel suusasõbrad on igati oodatud. Võimalus osta määrdeid.

 Nevene korraldab regulaarselt suusahoolduskoolitusi ja tootetutvustusi, mille eesmärgiks on jagada toodete, nende kasutamise ja valikuvõimaluste kohta informatsiooni. Lisaks on need heaks võimaluseks saada vastuseid oma küsimustele või abi toodete valikul. Koolitused on kõikidele tasuta. Kui tunned huvi mingi tootegrupi, brändi või temaatika vastu või on Sul ettepanekuid tutvustuste-koolituste korralduse suhtes, siis palun anna sellest kindlasti teada.