Aitame valida!

Nõustame varustuse osas ja aitame valida sobiva toote! Kirjuta meili teel või Facebooki!

Tartu pood

Tartu pood on avatud
E-R kl 11-18

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

Omadused

Skike V07 Plus, v7 ja v8 mudelite omaduste ülevaade.

Suured õhkrehvidega rattad. Skaikidega saab sõita kõikidel kõvapõhjalistel teedel ja pinnastel: kruusa- ja metsateedel, killustikkattega pargiteedel, kõva pinnasega murul, pinnatud asfaldil jne. Sõitmine on raskendatud, kui maapind on pehme või lahtise pinnasega (pehme muru, heinamaa, liiv, muda jms). Suur rattadiameeter ja pumbatavad õhurehvid võimaldavad sõita ka auklikel, konarlikel või ebatasastel radadel.

Uued sisekummi fikseerimisega rattad. v7 ja v8 Cross mudelitel on uued 6,25-tollised rattad, edasiarendatud konstruktsiooni, keerulise geomeetria ja senisest erineva sisemusega. Kõrge täpsusklassiga rattarumm mahutab ilmastikukindlad hooldusvabad kuullaagrid, rattatelje ja, olenevalt mudelist, ka uue tagasiveeremistõkesti süsteemi, millel varasemaga võrredes kahekorde tugevus. Velje muudab täiuslikuks rattaks lukustatava asendiga sisekumm koos töökindla Road Star rehviga. Sisekummi fikseerimine velje külge tagab õige ja täpse asendi. Sisekummi valest asendist ja pumpamisest pärinenud vigastused on nüüdseks ajalugu. See on tõeline edasiminek ja saadaval standardina ainult Skike v7 ja v8 mudelitel. Vihmakindlad tööstuskvaliteediga 6901 2RS standardi laagrid koos silindikujuliste puksidega garanteerivad sujuva ja probleemivaba sõidu. Pidavate rataste jaoks kasutatakse samu laagreid koos uute komponentide ja HF1216 nõellaagritega, kindlustades varasemaga võrreldes kahekordse tugevuse.

Sõida oma jalanõudega. See on algusest peale olnud Skike eelis teiste rullsuuskade ja -uiskude ees: skaikidega saab sõita juba olemasolevate jalanõudega, skaigid saab anda oma pereliikmetele või laenata sõpradele - kõik saavad neid kasutada jalatsist või selle suurusest sõltumata. Sõitmiseks ei ole vaja spetsiaaljalanõusid või soetada varustust jalanumbri järgi. Skaike saab kasutada iga vähegi korraliku spordi- või vabaajajalatsiga. Kuumal suvel ei pea sõitma paksude suusasaabastega, vaid piisab õhukesest ja mugavast suvejalatsist. Mida õhem ja kompaktsem on jalats, seda rohkem on võimalik skaike sõiduks mugandada.

Seadistamine X- ja O-jalgade järgi. Iga inimese jalad on erinevad. Skike on maailmas ainus sedalaadi toode, mida on võimalik oma jalgade asendi järgi reguleerida, et sõitmine oleks mugav ja turvaline. Õige asend annab kindla tunde, tagab stabiilsuse ja otsejooksu. Liigutused on loomulikud ega koorma. Arukas disain võimaldab jalaasendit reguleerida kiiresti ja lihtsalt, isegi kui skaigid on juba jalas.

Patenteeritud pidurisüsteem. Originaalne Skike pidurdussüsteem on turvalisuse alus. Palju kopeeritud, kuid siiski ületamatu pidurdusefektiga 6 m/s2. Skike piduriklotsid, messingust ja alumiiniumist, tagavad kõikides oludes suurima võimaliku ohutuse. Süsteem on lihtne ja individuaalselt kohandatav koheselt haakuvast pidurist suurema käiguga asendini. Pidurid on igal skaigi igal paarilisel.

Reguleeritav teljevahe. Lihtne esiratta ümbertõstmine muudab skaigi teljevahet, mahutades niiviisi ära erinevad jalatsisuurused ja tüübid. Olenevalt jalatsist ja Skike mudelist sobivad suurused 38 kuni 51.

Tugevad materjalid ja konstruktsioon. Kogu raam on tehtud spetsiaalsest alumiiniumsulamist. Tavapärase lennukite valmistamiseks kasutatava alumiiniumsulami 6061 omadusi on Skike poolt väljatöötatud erilise protsessi käigus oluliselt parendatud, lisatud spetsiaalne pinnatöötlus ja T4 karastus. Tootmises on saavutatud pingete ja mõradevaba tulemus, mis suudab püsivalt kanda üle keskmise koormust. Unikaalne konstruktsioon tagab minimaalse kaalu, turvalise ja probleemivaba kasutuse. Uus v8 mudeli raam on tänu arukale disainile sama kaalu ja kandevõimega kui v7 raam, vaatamata 4 cm pikema konstruktsioonile. Kannaplaat on raamiga ühendatud juba varasemast end õigustanud liigendi kaudu.

GS-sertifikaat, TÜV tunnistus 120 kg kohta. Skike on vabatahtlikult viinud läbi GS sertifitseerimise ja saanud Saksa TÜV kvaliteedilitsentsi 120 kg koormuse talumise kohta. Seega võivad skaikidega sõita kuni 120 kg kaaluvad inimesed.

Rihmad ja pehmendused. Pehmed jalakinnitusrihmad on tehtud suurt koormust kannatavast nailonist, kindlustades iga jalatsi asendi ja toe. Rihmad on jäikade kiirkinnitustega võrreldes kergemad ja vähem kuluvad. Takjakinnitused hoiavad kindlalt ja neid on võimalik kinnitada igas suuruses jalatsi järgi.

Lahtise kannaosa süsteem. Skike v8 seeria mudelitel on lahtine kannaosa, mis tähendab, et nende mudelitega saab sõita nagu murdmaasuuskadega. Kui mudelil on tagasiveeremistõkestitega rattad, siis on võimalik sõita ka klassikatehnikas.