Aitame valida!

Nõustame varustuse osas ja aitame valida sobiva toote! Kirjuta meili teel või Facebooki!

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

Lisavarustus

Asfaldile mõeldud kepiotsad. Rullsuuskade porikaitsed, rattad, varuosad. Rullsuusakotid.

 • Kepiotsad

  Rullsuusatamiseks kasutatakse talviseid suusakeppe. Ainukese komponendina tasub välja vahetada kepiotsad. Lumekulpide asendamiseks on spetsiaalsed otsad, mis on väga kulumiskindlad ja tugevdatud, et kõval asfaldil kaua vastu pidada. Sobivate otsade valimiseks on tarvis teada oma suusakeppide toru alumise otsa läbimõõtu (alt ca 3 cm kõrguselt).

 • Porikaitsed

  Porikaitsed teevad märjal või porisel teel suusatamise igati mugavaks, hoiavad suusataja, tema saapad ja riided puhta ning kuivana. Porikaitsed tuleb valida rullsuusarataste mõõtude järgi, kusjuures kõige olulisem on ratta läbimõõt. Kõikidel porikaitsetel on kinnituskruvi(d) kaasas, kuid need ei pruugi sobida igale suusamudelile. Palun pane tähele, et osad kaitsed on müügil kahe- ja osad neljakaupa.

 • Rattad

  Suur ratas kestab kauem ja veereb vabamalt, väiksel rattal on hea tasakaalu hoida. Treeninguks tasub valida rattad, mis veerevad lumel suusatamise kiirusega. Võistlusrataste veeretakistus on minimaalne, võimaldades liikuda mitu korda kiiremini kui lumel. Uute rataste valimisel jälgi, et ratta läbimõõt ja laius sobiksid Sinu rullsuusaraamiga.

 • Rullsuusakotid

  Rullsuusakott hoiab sõiduvahendid parimas seisukorras, kaitseb rulle transpordil ja hoiustamisel.

 • Varuosad

  Rullsuusad ei koosne vaid raamist ja ratastest. Lisaks on vaja kvaliteetseid ilmastikukindlaid laagreid, pukse, seibe jms.

 • V2 pidurid ja aeglustid

  Siit leiab V2 rullsuuskadele sobivaid pidureid ja kiirusevähendajaid. Nende lisade eesmärgiks on eelkõige tagada rullsuusataja ohutus ja teiseks, anda võimalus oma treeningut senisest tõhusamaks muuta.