Aitame valida!

Nõustame varustuse osas ja aitame valida sobiva toote! Kirjuta meili teel või Facebooki!

Tartu pood

Tartu pood on avatud
E-R kl 11-18

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

Koolitused

Nevene OÜ tegeleb suusamäärimise koolituste läbiviimisega. Korraldame koolitusi igale tasemele alates määrimise põhitõdede tutvustamisest kuni tipptasemel võistlusmäärimiseni. Nevene on koolitatud Itaalia ja Soome suusakoondiste määrdetiimide tasemel. Nevene on aastaid suuski määrinud kõikideks suuremateks Eesti tasemel võistlusteks, tegeleb aktiivselt määrete testimisega ning omab kõrgel tasemel oskusteavet.

 

Pakume suusamäärimise koolitusi kõikidele soovijatele: spordiklubidele, koolidele, töökollektiividele, kauplustele ja suusaharrastajatele. Koolitused saab läbi viia tellijale sobivas kohas ja sobival ajal. Nevene koolitused on kahes vormis:

 

1. Loeng praktiliste näidetega. Loengu vormis koolitusel saab teavet jagada võimalikult suurele osalejaskonnale. Spetsialist räägib suusahooldusest ning näitab auditooriumi ees praktilisi töövõtteid.

 

2. Praktikum. Alates hooajast 2009/2010 viib Nevene läbi suusamäärimise praktikume, kus iga osaleja on kaasatud suusamäärimisse. Kaasa on vaja võtta oma suusad, määrimisvahendid ja määrded on koolitaja poolt. Praktikumis keskendutakse praktiliste töövõtete omandamisele ja määrdekombinatsioonide järeleproovimisele. Vastavalt ilmaoludele on pärast koolitust võimalik määritud suusad reaalselt lumel järele proovida.

 

Lisaks määrimiskoolitustele teeb Nevene tasuta tootekoolitusi. Palun huvilistel ühendust võtta.

 

Rain Jaaksoo, Nevene