Aitame valida!

Nõustame varustuse osas ja aitame valida sobiva toote! Kirjuta meili teel või Facebooki!

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

Rex rattamääre, 50 g

Rex jalgrattatooted

  • Rex rattamääre, 50 g
    Rex rattamääre, 50 g
Vana hind:16.90EUR
Hind:15.21EUR
Koostemääre mistahes rattadetailide määrimiseks. Vetthülgav ja ülimadala hõõrdumisega PTFE määre. Puhas, efektiivne ja parimatest koostisosadest.

Unikaalsed koostisosad. Määre jagab omadusi ja koostist kõrgelt hinnatud Rexi ketiõlidega. Nagu ketiõlidki, põhineb koostemääre samadel koostisainetel kui Rexi parimaid suusamäärded. See unikaalne lähenemine annab määrdele samad omadused, mis on ketiõlilgi: ülimadal hõõrdumine, head määrimisomadused metall metalli vastu olukorras. PTFE parandab lisaks määrde vetttõrjuvust. Erinevalt ketiõlist on see toode paksema viskoossusega.

Parimad koostisained. Rexi koostemääre on tehtud Rexi tehases Soomes, kasutades kõrgeima kvaliteediga meditsiinilisi sertifikaate omavaid toormaterjale.

Roostevastane. Lisaks PTFE-le ja teistele vetttõrjuvatele koostisosadele sisaldab määre ka spetsiaalset antikorrosiivset lisandit, mis suurendab roostevastast kaitset.

Kõikidele osadele. Koostemääre sobib suurepäraselt kaelakausside, laagrite, amordiliigendite, pukside jm määrimiseks. Määre on testitud kõikvõimalikes ilmastikutingimustes eliitratturite poolt.