Aitame valida!

Nõustame varustuse osas ja aitame valida sobiva toote! Kirjuta meili teel või Facebooki!

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

IDT Classic Ingvild rullsuusad

Rullsuusad ja varustus » Rullsuusad klassikatehnikale

  • IDT Classic Ingvild rullsuusad
    IDT Classic Ingvild rullsuusad
Vana hind:390.00EUR
Hind:219.00EUR
Norras toodetud tugevad, kerged ja stabiilsed klassika-rullsuusad, mis on valmistatud maailma parimate suusatajate soove ja Skandinaavia traditsioone järgides. Valget värvi raamiga versioon. Muus osas täpselt samad rullsuusad nagu musta raamiga IDT Classic. Norra koondislaste sh Ingvild Flugstad Østberg põhiline suvine treeningvahend.

Rattad on valmistatud pehmest kummisegust, mis vähendab vibratsiooni ja on kindla haarduvusega ka külmal perioodil ja märjal teekattel. Rattad on laiad, see teeb tasakaaluhoidmise lihtsaks. Stabiilsuse tõttu sobib mudel ka algajatele ja noortele. Ratastes on kõrgeima kvaliteediga hooldusvabad ja vettpidavad SKF laagrid. Saadaval erinevates kiirustes ratastega. Meil on laos pakkuda kõige populaarsemad, keskmine kiirus (nr 2) ja aeglane (nr 3).

Raamid on pikad, pakkudes võimalust paigaldada suusasidemed tasakaalupunkti järgi (olenevalt jalasuurusest) ja imiteerides seeläbi väga hästi lumesuuskadel sõitmist. Alumiiniumist raam on erikujulise läbilõikega ja tugevam kui teistel, tehes suusad sobilikuks ka raskematele sõitjatele. Raamil on tehases puuritud augud lihtsaks ja täpseks sidemete paigalduseks. Kõikide suuskadega on kaasas tõhusad porikaitsed, mis on elastsest materjalist ega purune kokkupõrkel.

Kaal: 2124 g / paar
Pikkus: 720 mm
Raamimaterjal: alumiinium
Rattamaterjal: kummi
Ratta laius: 50 mm
Ratta läbimõõt: 68 mm
Veeretakistus (kiirus): keskmine (nr 2) või aeglane (nr 3)
Porikaitsed: jah
Valmistajamaa: Norra

IDT on tänasel päeval üks kõige populaarsemaid rullsuusabrände Skandinaavias. Sellel treenivad kõik Norra murdmaa- ja laskesuusakoondislased sh maailma parimad, Johannes Høsflot Klæbo ja Ingvild Flugstad Østberg. Lisaks on IDT Rootsi, Venemaa ja Itaalia koondiste varustaja. 2020. aastal asus IDT rullsuuskadel treenima uus Rootsi suusatamise suur staar Frida Karlsson. IDT kasutab tootmisel kõrgeima taseme komponente, kõikidel rullsuuskadel on SKF laagrid. IDT on kõrgetasemeline Norra tootmisettevõte, mis rullsuuskade kõrval toodab detaile muuhulgas majakatele ja naftaplatvormidele.

Sellele tootele lisaks on ostetud: