Aitame valida!

Nõustame varustuse osas ja aitame valida sobiva toote! Kirjuta meili teel või Facebooki!

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

Löffler World Cup võistluskombinesoon, punane-must

Meesteriided » Võistluskombed

  • Löffler World Cup võistluskombinesoon, punane-must
    Löffler World Cup võistluskombinesoon, punane-must
Vana hind:199.95EUR
Hind:139.97EUR
  • Löffler World Cup võistluskombinesoon, punane-must
    Löffler World Cup võistluskombinesoon, punane-must
Austria suusakoondise 2020 hooaja ametlik võistlusrõivastus. Tipptasemel atraktiivne murdmaasuusakombe koosneb pikakäiselisest särgist ja pikkadest pükstest. väga elastne materjal, hea hingavusega ja kiirelt kuivav, täies ulatuses trükk, kõrge krae, võrk kaenaalustes, pikk lukk pluusi eesosas, reguleeritav vöökoht. Kõrgema taseme mugavus ja kvaliteet. Valmistatud Löffleri enda poolt arendatud Dimple Elastic materjalist, mis järgib iga liigutust ja on väga kerge. Kombel on tuuletunnelites mõõdetud aerodünaamilised eelised teiste toodete ees. Materjal on loodud koostöös Austria Suusaliiduga ja sellest tehtud kombesid kasutati esimest korda võistlustules Sotši 2014 Olümpiamängudel. Materjal: 81% polüester, 19% elastaan. Tootekood: 23008.

Hooldus: pese käsitsi või pesumasinas värvilise pesu programmi kasutades, vee temperatuur mitte üle 40 kraadi. Ära valgenda, ära tsentrifuugi, ära tee keemilist puhastust. Triikida võib läbi lisariide või seestpoolt kergelt sooja triikrauaga.

Löffler on Fischeri suusatehasega samasse korporatsiooni kuuluv preemium-taseme funktsionaalsete spordiriiete valmistaja, kes ei tooda Aasias, vaid eranditult Austrias oma tehases, järgides Öko-Tex 100 nõudeid. Kangad ei sisalda inimesele ja keskkonnale kahjulikke aineid, on nahasõbralikud ja mugavad kanda.