Aitame valida!

Nõustame varustuse osas ja aitame valida sobiva toote! Kirjuta meili teel või Facebooki!

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

4232 - Rex Sinine kiirmääre libisemiseks | -2...-15°C

Libisemismäärded » Fluorita parafiinid|Libisemismäärded » Kiirmäärded

  • 4232 - Rex Sinine kiirmääre libisemiseks | -2...-15°C
    4232 - Rex Sinine kiirmääre libisemiseks | -2...-15°C
Vana hind:10.95EUR
Hind:10.00EUR
Õhutemperatuur -2...-15°C, 60 ml. Uus parandatud kestvuse ja libisemisomadustega fluorita libisemismääre igasugusele lumele miinuskraadide juures. Tegemist on legendaarse Rexi Sinise parafiiniga vedelas vormis. Rex kiirmäärded on mõeldud igal tasemel suusatajale, kes hindavad soodsat, kiiret ja puhast määrimislahendust ega soovi või saa kasutada kuumutatavaid parafiine. Kasutamine on lihtne, mugav ja ohutu. Ei vaja kuumutamist.

See määre sisaldab uue põlvkonna polümeere ja lahustit, mis teevad sellest fluori lisamata sama kiire ja kulumiskindlama määrde kui endine LF kiirmääre.

Kasutusjuhend. Eemalda kork, vajutades see alla ja samal ajal vastupäeva keerates. Loksuta pudelit korralikult. Määrde väljatulekuks suru pudeli otsas olev švamm vastu suusapõhja. Hõõru švammi abil määre ühtlase õhukese kihina suusapõhjale (klassikasuusal ainult libisemisalale ehk suusa ette- ja tahaotsa) ning lase määrdel 20 minutit kuivada. Seejärel harja nailonharjaga suusapõhi üleliigsest määrdest puhtaks. Määre püsib kauem, kui pealekandmine teha toatemperatuuril suuskadele soojas ruumis.

Ühikuhind: 182.50 eurot / liiter.