Aitame valida!

Nõustame varustuse osas ja aitame valida sobiva toote! Kirjuta meili teel või Facebooki!

Tartu pood

Tartu pood on avatud
E-R kl 11-18

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

Löffler WS Softshell Warm traksidega suusapüksid lastele, 152

Lasteriided

  • Löffler WS Softshell Warm traksidega suusapüksid lastele
    Löffler WS Softshell Warm traksidega suusapüksid lastele
Vana hind:99.95EUR
Hind:79.95EUR
Soojad tuulekindlad traksidega püksid suusatamiseks, jooksmiseks jm välispordiks külmal aastaajal. Püksid ulatuvad üle vöökoha ja katavad selja, hoides alakeha ja selja meeldivalt soojana mis tahes ilmatingimustes. Pükste külgedel on pikad lukud, et soojenduspükstena kasutades saaks neid kiirelt eemaldada. Traksid on reguleeritavad. Liibuva lõikega pükste tagaosa on elastsest termoveluurist ja eesosa Gore Windstopper Softshell soojustatud kangast: 100% tuulekindel, hingav, hülgab vett ja lund, kuivab kiiresti, hoiab sooja. Helkurdetailid, nööriga reguleeritav vöökoht. Kõrgema taseme mugavus ja kvaliteet. Materjal: 92% polüamiid / nailon, 8% elastaan | 100% polütetrafluoroetüleen | 85% polüester, 11% puuvill, 4% polüpopüleen. Tootekood: 10829.

Hooldus: pese käsitsi või pesumasinas õrna pesu programmi kasutades, vee temperatuur mitte üle 40 kraadi. Ära valgenda, ära tsentrifugeeri, ära triigi, ära tee keemilist puhastust.

Löffler on Fischeri suusatehasega samasse korporatsiooni kuuluv preemium-taseme funktsionaalsete spordiriiete valmistaja, kes ei tooda Aasias, vaid eranditult Austrias oma tehases, järgides Öko-Tex 100 nõudeid. Kangad ei sisalda inimesele ja keskkonnale kahjulikke aineid, on nahasõbralikud ja mugavad kanda.