Aitame valida!

Nõustame varustuse osas ja aitame valida sobiva toote! Kirjuta meili teel või Facebooki!

Tartu pood

Tartu pood on avatud
E-R kl 11-18

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

Löffler WS Softshell Warm püksid

Meesteriided » Püksid

  • Löffler WS Softshell Warm püksid
    Löffler WS Softshell Warm püksid
Vana hind:99.99EUR
Hind:79.95EUR
Soojad tuulekindlad püksid suusatamiseks, jooksmiseks, kepikõnniks, rattasõiduks jm välispordiks külmal aastaajal. Liibuva lõikega pükste tagaosa on elastsest termoveluurist ja eesosa ülevalt kuni säärteni Gore Windstopper Softshell soojustatud kangast: 100% tuulekindel, hingav, hülgab vett ja lund, kuivab kiiresti, hoiab sooja. Helkurdetailid, nööriga reguleeritav vöökoht. Kõrgema taseme mugavus ja kvaliteet. Materjal: 92% nailon, 8% elastaan | 100% polütetrafluoroetüleen | 81% polüester, 10% puuvill, 9% polüpopüleen. Tootekood: 19378 990.

Hooldus: pese käsitsi või pesumasinas õrna pesu programmi kasutades, vee temperatuur mitte üle 40 kraadi. Ära valgenda, ära tsentrifuugi, ära triigi, ära tee keemilist puhastust.

Löffler on Fischeri suusatehasega samasse korporatsiooni kuuluv preemium-taseme funktsionaalsete spordiriiete valmistaja, kes ei tooda Aasias, vaid eranditult Austrias oma tehases, järgides Öko-Tex 100 nõudeid. Kangad ei sisalda inimesele ja keskkonnale kahjulikke aineid, on nahasõbralikud ja mugavad kanda.