Aitame valida!

Nõustame varustuse osas ja aitame valida sobiva toote! Kirjuta meili teel või Facebooki!

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

4926 - Rex suusahoolduskomplekt

Libisemismäärded » Fluorita parafiinid|Libisemismäärded » Hooldusmäärded

  • 4926 - Rex suusahoolduskomplekt
    4926 - Rex suusahoolduskomplekt
Vana hind:32.95EUR
Hind:29.50EUR
Komplekt sisaldab Rex suusapõhjaõli (45 ml), Oranži põhjaparafiini (86 g) ja Sinist parafiini (86 g). Neid tooteid kasutatakse täiesti uute või ka vanemate kulunud põhjadega suuskade sissetöötamiseks, et parandada määrdehoidmisvõimet ja suurendada libisemiskiirust. Komplekt on 15% soodsam kui tooteid eraldi ostes.

Rex fluori sisaldav põhjaõli teeb nii vanemate kui uute võistlussuusapõhjade ettevalmistuse kiiremaks, kuna valgub hästi põhjastruktuuri ja teeb järgneva parafiinidega töötlemise efektiivsemaks. Kivilihvimisel kasutatakse õli enne ja pärast töötlemist. Õli võib kasutada ka vanade kulunud põhjadega suuskade töötlemisel. Rexi põhjaõli on tunnustatud paljude maailmatasemel suusakoondiste poolt.

Rex Oranž parafiin sulab madalal temperatuuril ja on lihtsasti eemaldatav. Seetõttu imendub parafiin suusapõhja struktuuri ülihästi. Oranž aitab tõsta uute suuskade määrdehoidmisvõimet, kuid seda saab kasutada ka suusapõhjade puhastamiseks ja kaitsekihina transportimisel või hoiustamisel.

Rex Sinine parafiin on üks legendaarsemaid ja enamkasutatavaid suusamäärdeid maailmas. Seda kasutatakse igapäevase libisemist parandava parafiinina, kuid ka aluskihina võistlusmäärimisel. Sinine haakub hästi suusapõhjaga ja parandab teiste parafiinide kulumiskindlust. Oranži parafiini järel kasutades imbub Sinine parafiin sügavamale põhjastruktuuri ja püsib kauem.


KASUTAMINE


1. Kanna õhuke kiht põhjaõli puhastele suusapõhjade libisemisaladele, aja see sõrmega ühtlaselt laiali.


2. Sulata Oranž parafiin otse õliga töödeldud põhjadele ja kuumuta seda ettevaatlikult määrderauaga, et lasta õlil ja parafiinil põhjastruktuuri imenduda.


3. Lase määrdel seista, hoides suuski, põhjad ülespoole, toatemperatuuril vähemalt üle öö. Mida soojem on tuba, seda parem on efekt.


4. Sikelda üleliigne määre akrüülsikliga ja soovi korral korda protseduuri (punktid 1-3). Kaks õli ja põhjaparafiiniga töötlust annavad sama tulemuse mis 10 ainult parafiiniga tehtud töötlust. Õli ja parafiiniga töötlusi võib teha mitmeid kordi.


5. Järgmise sammuna kanna suusapõhjale Rex Sinist parafiini (kood 423) ja kuumuta seda määrderauaga kaks korda. Lase vahepeal suusal maha jahtuda. Sikelda üleliigne parafiin ja harja jäiga nailonharjaga.


6. Kui põhjatöötlus on tehtud, siis on suusad valmis päevamäärdeks.


Loe ka seda juhendit: Uute suuskade ettevalmistus.