Aitame valida!

Nõustame varustuse osas ja aitame valida sobiva toote! Kirjuta meili teel või Facebooki!

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

V2 XLA900 rullsuusad

Rullsuusad ja varustus » Rullsuusad klassikatehnikale

  • V2 XLA900 rullsuusad
    V2 XLA900 rullsuusad
Vana hind:249.95EUR
Hind:199.96EUR
Rullsuusad klassikatehnikas suusatamiseks. See on USA-s valmistatud traditsiooniline klassikamudel, millel on treeninud paljud Põhja-Ameerika, Venemaa ja Skandinaavia murdmaakoondiste liikmed.

Raam on valmistatud vastupidavast alumiiniumist. See on pikkusega, mis aitab kaasa õige sõidutehnika kasutamisele. Rullsuusad on kerged, kaaludes vaid 1,8 kg, ja sobivad kuni 86 kg kaaluvale suusatajale. Integreeritud porikaitsetega rattahargid on valmistatud tugevaimast Du Pont polümeermaterjalist, mis on süsinikkiuga armeeritud. Need hargid on metalli tugevusega, kuid neelavad oluliselt paremini põrutusi ega ''väsi''. Harkide ja raami vahele on pandud tihe elastne 3M adhesiivteip, mida kasutatakse kõrghoonetele aknate kinnitamisel, et need maavärinatele vastu peaksid.

Suuski toodetakse eri veeretakistusega, saadaval on keskmise ja aeglase kiirusega variandid. Mudel 920 on aeglane versioon, mida kasutavad sportlased; 930 on soovituslik mudel harrastussuusatajale. 920 on võrreldav värskel lumel suusatamise kiirusega, 930 pressitud lumel sõitmise kiirusega. Tellides vali sobiv kiirus menüüst.

Kaalupiirang: 86 kg
Telgede vahe: 708 mm
Kaal: 1805 g / paar
Kõrgus maapinnast: 31 mm
Ratta läbimõõt: 70 mm
Ratta laius: 40 mm
Ratta materjal: väga kulumiskindel kummi kõvadusega 82 ShA.
Poldid: roostevaba teras 6X1X55 mm ja 12-9 standardi teras 6X1X65 mm
Porikaitsed: on olemas, integreeritud rattaharkide külge
Valmistajamaa: USA