Aitame valida!

Nõustame varustuse osas ja aitame valida sobiva toote! Kirjuta meili teel või Facebooki!

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

471 - Rex Sapporo fluorigeel | +3...-15°C

Libisemismäärded » Võistluskatted » Vedelikud

  • 471 - Rex Sapporo fluorigeel | +3...-15°C
    471 - Rex Sapporo fluorigeel | +3...-15°C
Vana hind:69.95EUR
Hind:52.46EUR
Õhutemperatuur +3...-15°C, kare suureteraline lumi. 50 grammi. Sapporo geel on fluorigeel, mis sisaldab molübdeeni. Geel on mõeldud eelkõige suureteralisele lumele, see on parim niiskel teralisel lumel vahemikus +1…-3°C, kuid võib edukalt kasutada ka kuivemal teralisel lumel kuni -20°C. Väga hea mustuse hülgamise võimega.

Väga tähtis on Sapporo geeli enne kasutamist loksutada. Kalla geel peenikese joana kahele poole suusasoont ning aja see kiiresti sõrmega laiali. Maksimaalseks tulemuseks hõõru naturaalse korgi või peopesaga, kuni geel kuivab. Seejärel harja jäiga nailonist harjaga. Ära kasuta määrderauda. Üks kiht Sapporot võib kesta kuni 15 km olenevalt lume abrasiivsusest. Jäiste tingimuste jaoks kanna peale kaks korda. Kulumiskindlus on parem, kui kanda esimene kiht soojale suusapõhjale. NB! Molübdeeni sisaldavate geelide pealekandmise järel tuleb suusapõhju kindlasti hoolikalt harjata! Ära jäta suuski harjamata.

Määrimisnäide: külma suureteralise lume jaoks alla -5°C sulata puhtale suusale Rex Sinist (423), lase vahepeal jahtuda; kihtide vahel kraabi ja harja. Järgnevalt kasuta HF Musta (419), siis üks kiht TK-72 fluoriklotsi ja kõige peale Sapporo geel.

Ühikuhind: 1438.00 eurot / kg.