Aitame valida!

Nõustame varustuse osas ja aitame valida sobiva toote! Kirjuta meili teel või Facebooki!

Tartu pood

Tartu pood on avatud
E-R kl 11-18

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

UUS! Kästle RS10 Skate rullsuusad

Rullsuusad ja varustus » Rullsuusad uisutehnikale

  • Kästle RS10 Skate rullsuusad
    Kästle RS10 Skate rullsuusad
Vana hind:299.95EUR
Hind:239.00EUR
Väga stabiilsed ja pehmed kvaliteetrullsuusad uisutehnikale. Keskmise kiirusega. Valmistatud Austrias.

Miks peaks valima just need rullsuusad? Vali need rullsuusad, kui mugavus on prioriteet ja soovid pehmeid jalgusäästvaid treeningvahendeid, mis on väga hea kvaliteedi ja mõistliku hinnaga. See mudel on üks kõige stabiilsemad 100 mm ratastega rullsuuski. See tähendab, et nendel on lihtne tasakaalu hoida. Lisaks näevad need suusad väga stiilsed välja ja pakuvad mündirohelise-musta värvilahendusega võimalust teistest eristuda.

Raam: RS10 on keskmise kiirusega treeningrullsuusad, millel on kõrgeima kvaliteediga komposiitmaterjalist raam. See sarnaneb murdmaasuuskade konstruktsiooniga, mida on tugevdatud süsiniklaminaadiga. Põhi on kaetud plastikihiga, mis kaitseb seda kriimustuste eest. Raam neelab väga hästi vibratsiooni, pakkudes pehmet ja mõnusat lumelähedast sõiduelamust. Rattad on raami külge kinnitatud alumiiniumist ühes tükis harkidega. Raam on rataste suhtes madalale toodud ja see parandab oluliselt tasakaalutunnetust - need on ühed kõige stabiilsemad 100 mm ratastega rullsuusad turul. Raami kaalupiirang on 100 kg, seda on rohkem, kui tavaliselt komposiitraamidele lubatakse.

Rattad: Rattad on alumiiniumist südamikel vastupidavast kummist veerepinnaga. Läbimõõt 100 mm, laius 24 mm. Need on keskmise kiirusega (nr 2), mis on võrreldav hea libisemisega lumel suusatamise kiirusega. Ratastel on hea haarduvus ka märjal teekattel. Porikaitsed on komplektis!

Tehnilised andmed:

Sõidutehnika: vaba
Raamimaterjal: komposiit
Rattamaterjal: kummi + alumiinium
Rattamõõdud: 100 x 24 mm
Telgede vahe: 615 mm
Suusataja kõrgus maapinnast: 50 mm
Raami kõrgus maapinnast: 30 mm
Paari kaal: 1,9 kg
Porikaitsed: jah, kaasas
Valmistajamaa: Austria

Mis on Kästle?

Lühidalt, Kästle on Austria kõrgema taseme suusabränd, üheaegselt nii vana kui uus, kuid igal juhul legendaarne. Esimesed Kästle suusad valmistas Anton Kästle juba 1924. aastal Hohenemsis Austrias. Kästle suuskadel on võidetud 132 olümpia- ja maailmakarika medalit. Olles vahepeal üllatuslikult turult kadunud, on nüüd Kästle väga tugevalt turule naasmas. Kõik Kästle suusad tehakse nende oma tehases kõrgeid kvaliteedinorme järgides. Kästle mäesuuski on toodetud nüüd juba kümmekond aastat. Eesti praegune parim mäesuusataja Tormis Laine sõidab just Kästle'tega! Murdmaasektorisse naasti alles 2019. Seega Kästle murdmaasuusad on väga värsked ja kõigil, kes julgevad uusi asju proovida, on selleks suurepärane võimalus. Kästle rullsuusad täiendavad talvist suusavalikut ja on kvaliteedilt maailma tipptase.