Aitame valida!

Nõustame varustuse osas ja aitame valida sobiva toote! Kirjuta meili teel või Facebooki!

Tartu pood

Tartu pood on avatud
E-R kl 11-18

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

Rex uudised 2019

2019. aasta talv tuleb suusamäärijatele kindlasti mõnusam kui varasemad, sest Rex on turule toonud mitu toodet, mis määrijate töövoogu oluliselt kiirendavad. HF parafiinid on saadaval vedelas vormis ega vaja kuumutamist, uus libisemisalade puhastusvedelik teeb ühtlasi tugeva krundi järgnevatele parafiinidele, uue sisu on saanud Rexi kõige populaarsemad ja universaalsemad võistluskiirendid ning skin-suuskade vormis hoidmiseks on olemas eeskujulik valik vahendeid.

REX HF SPREID

Revolutsioon suusamäärimises! Rex on teinud tahkest HF parafiinist sprei, mida saab kuumutamata suuskadele kanda ja see kestab sama kaua. See on 100% sama määre mis tuttav tahke, kuid vedelas vormis. Nüüd on võimalik võistlusparafiiniga suuski töödelda neid kuumutamata, vajades vaid nailonharja. Testid näitavad, et see kestab sama kaua kui kuumutatav parafiin ja on vähemalt sama kiire. Vedelad parafiinid ei ole mitte kuidagi kehvemad oma tahketest kaaslastest ja need on juba suusatamise Maailma Karika sarjas kasutusel. Ühest pudelist saab määrida ca 6 paari uisusuuski või kuni 10 paari klassikasuuski. See on sama mis tahke parafiini 40-grammise tükiga. HF sprei on hoopis erinev toode harrastussuusatajatele mõeldud LF ja HF kiirmääretest, mis seni saadaval olnud. Selliselt pealekantud parafiini võib katta fluoripulbritega vms nagu traditsioonilisi tahkeid parafiine. Spreidena on olemas HF11, HF21 ja HF21 G parafiinid.

REX TK-73 FLUORIKLOTS

Aastaid suusaradasid valitsenud TK-72 fluoriklots on viimaks saanud endale mantlipärija. TK-73 on kuulsa TK-72 klotsi uus versioon, mis on parandatud koostisega ja PFOA-vaba. See annab suuskade kiirusele juurde mistahes oludes. Kõige universaalsem fluoriklots. Kui soovid ühte ja ainust kiirendit, siis vali see. TK-73 põhineb legendaarsel tootel, millele võib alati kindel olla. See on arvukate medalivõitude tõttu tuntud ka kui Kuldne klots, mis annab efekti mistahes oludes temperatuurist sõltumata. TK-73 võib libisemist ainult parandada, seega saab seda muretult kasutada ka tundmatute olude jaoks suuski määrides. Nevene soovitab seda fluoripulbrite alternatiivina nii harrastajatele kui võistlevate laste vanematele. TK-73 sobib hästi ka nn skin-suuskade nahast pidamisalade töötlemiseks, et teha suusad libedamaks ja hoida paremini mustust eemal.

REX HYDREX 2 FLUORIGEEL

Rexi enimkasutatud fluorigeel on uuenenud. Hydrex 2 on kuulsa Hydrex geeli uus versioon, mis on parandatud koostisega ja PFOA-vaba. See on kõige universaalsem fluorigeel. Kui soovid ühte ja ainust sedalaadi toodet, siis vali see. Peale libisemise määrimise kasutatakse Hydrexit ka pidamismäärete peal, eriti kliistritel. See parandab pidamismäärete libisemisomadusi, vähendab jäätumist ja hülgab mustust. Hydrex on ilmast sõltumata kõige efektiivsem toode igasuguste eritüübiliste pidamisalade töötlemiseks, sh nulli-ilma suuskade karestatud ja skin-suuskade nahast pidamisalad. See kestab kauem kui teised pidamisalade katmiseks mõeldud vahendid. Libisemismäärdena toimib Hydrex hästi nii loodusliku kui kunstlume peal. See on eriti hea suureteralisel ja/või määrdunud lumel temperatuurivahemikus +3...-5°C. Hydrex on ainuke Rexi geel, mis on pihustatavas pudelis.

REX TK-2251 KLIISTER

See kliister on vana tuttava Pruuni kliistri edasiarendus, mis on paremate libisemis- ja mustuse hülgamise omadustega. Mõeldud suureteralisele märjale lumele. Kasuta seda kliistrit, kui lumi on vana või määrdunud ja niivõrd märg, et tahke määrdega pidama ei saa. Parim kliister juhtudeks, kui kare märg lumi hakkab just kuivama, kuid ei ole veel jäine. Kasuta kõige pealmisema kihina pidamise parandamiseks. Aluskihiks sobivad nii Sinine, Lilla kui põhjakliister. TK-2251 on ülimalt paindlik, mustust ja niiskust hülgav tipptoode. Jahtudes moodustab libeda klaasja pinna, mis õige nurga alt väga efektiivselt lumekristallide külge kleepub. Norra murdmaasuusakoondise lemmik. Nevene lemmik ka.

UUS LIBISEMISALADE PUHASTUSVAHEND / KRUNTPARAFIIN

Fluori sisaldav kaks-ühes vahend puhastab suusa libisemisalad ja jätab põhjale õhukese kõva parafiinikihi, mis töötab kruntmäärdena. Vedelik puhastab sama hästi kui tavaline Rex puhastusvedelik, kuid ei jäta põhja halliks ega kuivaks. Pärast töötlust jätab vahend suusapõhjadele väga kõva ja õhukese parafiinikihi, mis töötab kruntmäärdena ja seob ideaalselt järgmisena kasutatud parafiine (nii tahkeid kui vedelaid) suusapõhjaga. Alusta alati uut libisemismäärimist selle Rex puhastusvahendiga, sest puhas põhi libiseb paremini ja alusmäärde kiht parandab oluliselt järgnevate parafiinide kinnitumist ja kulumiskindlust. NB! See vahend töötab määrdunud ja/või kunstlumel iseseisva libisemismäärdena! Proovi lühikestel suure koormusega radadel, ka suusatunnelites.

REX PUHASTUSVAHEND SKIN-PIDAMISALADELE

Efektiivne puhastusvahend skin-suuskade nahast pidamisalade puhastamiseks. Ohutu kõikide tootjate suuskadele, ei lahusta nahariba liimi. Süsivesinike vaba. Pärast puhastamist töötle pidamisala skin-suuskade hooldusvahendi (kood 508) või Hydrex 2 fluorigeeliga. See teeb suusad kiiremaks ja suurendab mustuse hülgamise võimet.

REX KIUDPABER

Ka Rexil on nüüdseks olemas kauaoodatud fiiberkangas efektiivseks suuskade puhastamiseks. Rullis on 30 meetrit 13 cm laiust paberit rebimiskohtadega iga 60 cm tagant. Kiudpaber ei lagune lahusti mõjul ega töö käigus. See on hea suuskade libisemis- kui pidamisalade puhastamiseks määrdest või mustusest, kuid sobib ka mistahes muudeks puhastustöödeks.
 

>> Lae alla Rex 2018-2019 tootekataloog (9 MB, PDF)

_______________________________________________
 

ARHIIV: Rex uudised hooajaks 2017-2018
ARHIIV: Rex uudised hooajaks 2016-2017
ARHIIV: Rex uudised hooajaks 2015-2016
ARHIIV: Rex uudised hooajaks 2014-2015
ARHIIV: Rex uudised hooajaks 2013-2014
ARHIIV: Rex uudised hooajaks 2012-2013