Aitame valida!

Nõustame varustuse osas ja aitame valida sobiva toote! Kirjuta meili teel või Facebooki!

Tartu pood

Tartu pood on avatud
E-R kl 11-18

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

Rex uudised 2015-2016

Rex 2016 tooted

Hooajaks 2015-2016 toob Rex taaskord turule mitmeid uusi tooteid ja uuendusi.

Rex HF pulber

Kindlasti üks 2016. aasta talve põnevamaid tooteid nii võistlussportlastele kui harrastajatele on HF pulber. Tegemist on uue põlvkonna võistlusseeria HF parafiiniga pulbrilises vormis, millele on muu hulgas juurde lisatud PTFE fluoripulbrit. PTFE ehk polütetrafluoroetüleen, tuntud ka kui Teflon, on üks kõige väiksema hõõrdekoefitsiendiga ühendeid maailmas ning leidnud suusamäärete ajaloos kasutamist varemgi. Erinevalt tavapärastest fluoripulbritest PTFE pealekandmise käigus ei sula, vaid valgub suusapõhja struktuuri koos sulaparafiiniga. Kellele selline toode on mõeldud? HF pulber on andnud kuivemates ja külmemates tingimustes fluoripulbritega võrdväärseid tulemusi, kuid eelkõige võiks see huvi pakkuda harrastussuusatajale, kes soovib tavalisest HF-st paremat tulemust, kuid eraldi fluoripulbreid kasutada ei taha. Määre on väga universaalne ja kulumiskindel, sobib enamikule oludest ning selle kasutamine on ohutu. Pulber on koostiselt sarnane Rexi ühe kiireima võistlusparafiini HF21-ga, mis on viimase paari talve jooksul tunnistatud Rexi läbi aegade kiireimaks võistlusparafiiniks. Üks toode pea igale ilmale. Proovi Sinagi!

Suusapõhjaõli 2.0

Suusamäärdemaailma üks ainulaadsemaid tooteid, Rexi suusapõhjaõli, on väga populaarne igal tasemel suusamäärijate seas, sest teeb suuskade ettevalmistuse senisest kordades kiiremaks ja efektiivsemaks. 2016. aasta talveks on kuulus õli saanud uue koostise ja kannab pakendil tähist 2.0, viidates koostisainetele, mida Rex viimaste aastate jooksul arendanud ja testinud on. Mis on vanema versiooniga võrreldes muutunud? Uus versioon on veel enam võistlusmäärimisele suunatud, mis tähendab, et lisaks suusapõhjade määrimiseelsele ettevalmistusele saavad suusad kiiremini võistluskõlblikuks. Suusad jõuavad oma potentsiaalse maksimaalse kiiruseni vähema vaevaga ning hoiavad võistlusmäärdeid paremini.

Rex TK-1814 pidamismääre

Suusaradade ettevalmistus ja radadel kasutatav lumi on aastatetagusega võrreldes oluliselt muutunud. Kunstlume kasutamine ja pidev masinatega töötlemine teeb suusarajad senisest kõvemaks ning kulutavamaks. See seab kõrgemaid nõudmisi ka määrimisele. Rex on võistlusseeria raames turule toonud uue tahke pidamismäärde, mis mõeldud just tänapäevastele kõvadele kunstlumeradadele püsivate külmakraadide tingimustes. Määre on juba saanud suusakoondistelt positiivset tagasisidet ning võetud määrdekohvrite püsiasunikuks. Määre on paindlik ja üsna universaalne, kuid eeldab külma lund, mis ei oleks väga suureteraline, nii nagu tahked määrded ikka. Katseta nt Tehvandil!

Hydrex geel uues pakendis

Hydrex, Rexi kõige universaalsem fluorigeel, on endiselt sama hea nagu ennegi, kuid sellest hooajast saadaval pihustiga pudelis. Sellist pakendit on soovinud paljud professionaalsed kasutajad, kuna pihustiga on Hydrexi kasutamine oluliselt kiirem ja mugavam. Pakendis on endiselt sama palju geeli ja ka hind on jäänud endiseks. Loodetavasti säästab pihustatav Hydrex nüüd paljude suusamäärijate, suusatreenerite ja muude abijõudude aega ning energiat.

Rex PowerGrip uues pakendis

Rex PowerGrip seeria saab jooksvalt sellel talvel uue värske kujundusega pakendid ning nimelaiendi Marathon. Olge mureta, PowerGripi määrded on ikkagi endised ja töötavad tuntud headuses. Turunduslike sammudega püüab Rex tootesarja laiemale kasutajaskonnale tutvustada, rõhutades selle unikaalseid omadusi: paindlikkus, väga suur kulumiskindlus ja kindel pidamine. PowerGripi kantakse pidamisalale kuumalt ja ühe kihina nagu kliistrit, kuid palju õhemalt.

Rex Racing Service ehk võistlusseeria erimäärded

Ka sellel hooajal jätkab Rex oma Racing Service määrdesarjaga, kuhu kuuluvad äsja arendusfaasist tulnud määrded, mida tavapäraselt poelettidelt ei leia, kuid mis on suusakoondiste seas vilkas kasutuses. 2016. aastaks on Racing Service sari jäänud suures osas endiseks, lisandunud on TK-1814 pidamismääre, millest eespool juttu oli. Sarja tuumiku moodustavad tõenäoliselt maailma kiireimad võistlusparafiinid HF11, HF21 ja HF31. Kõik need on Nevene poes saadaval ja meeleldi anname nõu, kuidas neid kõige paremini kasutada. Loe määrete kohta lähemalt eelmise aasta tooteuudistest.

Uued graafikud Rex võistluslisandite kasutamiseks

Siin on tõsisele võistlusmäärijale asjalik kingitus - ülevaatlikud graafikud kõikide Rex fluorikatete kasutamise kohta vastavalt lumetüübile, niiskustasemele ja temperatuurile. Vajuta pildikesele, et seda suuremalt näha.Rex pulbrite kasutamise tabel   Rex geelide kasutamise tabel   Rex klotside kasutamise tabel

       fluoripulbrid                              fluorigeelid                              fluoriklotsid>> Lae alla Rex 2016. aasta uute toodete lisaleht (3 MB, PDF)
>> Lae alla Rex suusamäärete kataloog 2015 (9 MB, PDF)

_______________________________________________
 

ARHIIV: Rex uudised hooajaks 2014-2015
ARHIIV: Rex uudised hooajaks 2013-2014
ARHIIV: Rex uudised hooajaks 2012-2013