Tartu pood

Tartu pood on 17. märtsist ajutiselt suletud.
Osta saab e-poest.
Lisainfot küsi e-kirja teel.
Aitäh!

Our shop in Tartu is temporarily closed
from March 17th.
Please visit our e-shop.
For additional information send us an e-mail.
Thanks!

 

  • Kristina Šmigun V2 rullsuuskadel
    Kristina Šmigun V2 rullsuuskadel

V2 rullsuusad

V2 rullsuusad valmivad USA-s. Tegemist on spetsiaalselt murdmaasuusatajatele mõeldud hooajaväliste treeningvahenditega, mis annavad lumel suusatamisega identse koormuse, parandades niiviisi ettevalmistuse efektiivsust.

V2 tähistab murdmaasuusamaailmas uisutehnika paaristõukelist ühesammulist liikumisviisi, mida sageli kutsutakse ka endise suusataja Wassbergi järgi. V2 rullsuusad oma nime just selle sõiduviisi järgi saanud ongi. Lihtne, äratuntav, meeldejääv ja suusatamisega igati seotud.

V2 rullsuuski kasutavad paljude riikide rahvuskoondiste liikmed üle maailma. Ametlik varustaja ollakse USA, Kanada ja Venemaa murdmaasuusakoondistel. Tänasel päeval on teada kümneid tipptasemel sportlastest V2 kasutajaid, kuid sportlastele maksmata ei tohi nende nimesid reklaamimiseks välja tuua. Kristina Šmigun, Vladimir Smirnov, Sarah Konrad, John Bauer on mõned, kes omal ajal lubasid nimesid avalikult ilma suusaliitudele maksmata kasutada. V2 ei ole mitte kunagi maksnud ühelegi sportlasele oma rullsuuskade kasutamise eest, ometigi on viimasel viiel Olümpial võitnud V2 rullsuuskadel treeninud sportlased üle 75 medali. Seda on kaugelt rohkem kui ühelgi teisel rullsuusabrändil.

Vaata lähemalt kõiki V2 tooteid.

  • Ajalugu

    V2 rullsuuskade looja Len Johnsoni kokkuvõte sellest, kuidas ta rullsuuskade valmistamiseni jõudis ja millest ta selle juures lähtunud on.