Varuosad

Suusakeppide kulbid, käepidemed ja -rihmad, otsad asfaldil kasutamiseks.

 • Vaata kõiki | Leheküljed: 1 2 3 4 5 Järgmine »
 • Rex võistluskulbid - 8,5 mm

  Suusakepid » Varuosad

  Rex võistluskulbid - 8,5 mm

  Rex võistluskeppide kulbid, mis sobivad kõikidele 8,5 mm läbimõõduga torudele. Originaalis mõeldud mudelitele R1, R2 ja R3. Sobivad ideaalselt ka Wizard ja Cosmic mudelitele. Kõvasulamist teravikud. Optimaalne konstruktsioon, mis ei jäta lund külge. Sobib ka pehmemale rajale. Rohelist värvi.

  Hind:12.95EUR
 • Rex sportkulbid - 10 mm

  Suusakepid » Varuosad

  Rex sportkulbid - 10 mm

  Suusakeppide kulbid, mis sobivad kõikidele 10 mm läbimõõduga torudele. Originaalis mõeldud Rex mudelitele Zenith (alates 2013), Acadia, Astra, Tiger Jr. Universaalne konstruktsioon igale rajale. Kõvasulamist teravikud. Musta värvi.

  Hind:9.95EUR
 • Rex harrastajakulbid - 10 mm

  Suusakepid » Varuosad

  Rex harrastajakulbid - 10 mm

  Suusakeppide kulbid, mis sobivad 10 mm läbimõõduga torudele. Originaalis mõeldud Rex Vega, Omega ja Apollo keppidele. Lai konstruktsioon, mis sobib igale rajale. Terasest teravikud. Punast värvi.

  Hind:5.95EUR
 • Suured kepikulbid pehmele rajale - 8,5 mm

  Suusakepid » Varuosad

  Suured kepikulbid pehmele rajale - 8,5 mm

  Suured suusakepikulbid, mis sobivad 8,5 mm läbimõõduga torudele ning on kasutatavad pehmes lumes. Kasutatakse suusaorienteerumisel või ettevalmistamata radadel. Sobivad Rexi mudelitele R1, R2, R3, Wizard ja Cosmic. Kõvasulamist teravikud. Rohelist värvi.

  Hind:14.95EUR
 • Suured kepikulbid pehmele rajale - 10 mm

  Suusakepid » Varuosad

  Suured kepikulbid pehmele rajale - 10 mm

  Suured suusakepikulbid, mis sobivad 10 mm läbimõõduga torudele ning on kasutatavad pehmes lumes. Kasutatakse suusaorienteerumisel või ettevalmistamata radadel. Sobivad Rexi mudelitele Zenith, Acadia, Astra, Tiger, Vega. Kõvasulamist teravikud. Rohelist värvi.

  Hind:14.95EUR
 • Rex käerihmad võistluskeppidele

  Suusakepid » Varuosad

  Rex käerihmad võistluskeppidele

  Rex võistluskeppide käerihmad. Originaalis mõeldud mudelitele R1, R2 ja R3. Sobivad ka Wizard, Cosmic ja enne 2012. aastat toodetud Zenith mudelitele. Ergonoomiline laia toetuspinnaga lõige, tugevast materjalist. Musta värvi. Saadaval kahes suuruses: suurem M/L sobib enamikule täiskasvanutest, väiksem S väiksema käega suusatajatele, noortele. Vali sobiv suurus menüüst.

  Hind:16.95EUR
 • Rex käerihmad sportkeppidele

  Suusakepid » Varuosad

  Rex käerihmad sportkeppidele

  Rex sportkeppide käerihmad. Originaalis mõeldud mudelitele Zenith, Acadia, Astra, Tiger Jr, Vega. Mugav laia toetuspinnaga lõige. Saadaval kahes suuruses: suurem M/L sobib enamikule täiskasvanutest, S väiksema käega suusatajatele, noortele. Vali sobiv suurus menüüst.

  Hind:11.95EUR
 • Rex biatlonirihmad

  Suusakepid » Varuosad

  Rex biatlonirihmad

  Rex suusakeppide rihmad laskesuusatajatele ja teistelegi, kes soovivad kinnas-tüüpi rihma asemel traditsioonilist aasa. Käe eemaldamine rihmast on kiire ja lihtne. Laia toetuspinnaga lõige, tugevast materjalist. Saadaval ühes suuruses.

  Hind:16.95EUR
 • Vaata kõiki | Leheküljed: 1 2 3 4 5 Järgmine »