Tartu pood

Alates 11. märtsist toimub müük Tartu poes üle ukse (E-R kl 11-18, nagu ikka). Müügisaal on suletud. Palun tutvu toodetega meie e-poes ja telli need ette meili teel või kirjutades Facebooki, siis läheb kauba väljastamisega kiirelt. Loomulikult saadame kaupa ka e-poe vahendusel kõikjale, kuhu vaja!

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

Sorteeri tootjate järgi

Alljärgnevalt saad kõiki müügilolevaid rullsuuski tootja järgi vaadata. Vali kaubamärk ja näed kõiki selle brändi rullsuuski, sõltumata sellest, millisele sõidutehnikale need mõeldud on. Kui soovid rullsuuski tehnika järgi sorteerida, siis palun vali vasakul asuvast menüüst Rullsuuskade kategooria alt huvipakkuv alapunkt. Abi saamiseks võta kindlasti ühendust.

 • Elpex

  Elpex on Rootsi vanim rullsuuskade tootja, kelle eesmärgiks on teha parimaid lumel suusatamist imiteerivaid rullsuuski. Elpexi tooted on suunatud just murdmaasuusatajatele talvehooaja-eelseks ettevalmistuseks ning neid kasutavad nii suusakoondised kui harrastajad. Nende rullsuuskade kiirus on lumel suusatamisega sarnane ning pikad ja õige jäikusega raamid garanteerivad parima suusatunnetuse, mida asfaldil luua saab.

 • Nevene

  Nevene toodab rullsuuski Eestis. Need rullsuusad on loodud treenimiseks lumel suusatamise kiirusega, et valmistuda efektiivselt uueks talvehooajaks. Rullsuusad on väga vastupidavad, koosnevad parimatest järeleproovitud komponentidest, pakuvad lumesuuskade tunnetust ning maksavad kuni poole vähem kui teised samaväärsed.

 • Marwe

  Marwe on üle maailma tuntud kui väga kõrge kvaliteediga treeningrullsuuskade tootja. Rullsuusad valmivad Soomes käsitööna juba 1990-ndate aastate algusest. Marwe toodang pakub väga täpset lumesuuskade tunnetust, mistõttu kasutavad neid rullsuuski enamik maailma tippu kuuluvatest murdmaasuusatajatest sh Eesti murdmaasuusakoondis.

 • V2

  V2 on USA rullsuusatootja, kelle toodangut saab iseloomustada märksõnadega töökindlus, kasutusmugavus ja turvalisus. V2 rullsuuskade kasutajad on võitnud viimaselt viielt Olümpialt üle 75 medali. Loe V2-st lähemalt siit.

 • KV+

  KV+ on suusamaailmas tunnustatud Šveitsi ettevõte, mis toodab mitmesuguseid murdmaasuusatamisega seotud kaupu. See on tuntud eelkõige tipptasemel suusakeppide kaudu, kuid toodab viimastel aastatel ka kiirelt populaarsust võitnud rullsuuski. KV+ rullsuusad on väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega.

 • Eagle Sport

  Eagle Sport on tuntud eelkõige võistlusrullsuuskade tõttu. Nende kontol on arvukalt FIS Euroopa ja maailmameistritiitleid. Kuid Eagle toodab ka treeningsuuski, mida iseloomustab väga hea hinna-väärtuse suhe, tugevus ja kergus.

 • Skike

  Skike on kuulus oma universaalsete rulluiske ja -suuski ühendavate sõiduvahendite poolest, kuid nüüd on nende tootevalikus ka rullsuusad, millel saab sõita oma suusasidemete ja -saabastega. Töökindlad rattad, tugev raam, vabadus valida oma tee.