Rullsuuskade / skike proovimine Tallinnas

Nevene on mõne paari rullsuuski ja skaike ette valmistanud, et saaksid neid enne ostuotsuse tegemist ise oma jala all proovida. Ühtlasi on see hea võimalus teha esimest tutvust rullsuusatamise ja skaikimise kui ühe efektiivseima ja mitmekülgsema suvise treeningviisiga. Vali huvipakkuv paar, käi sõitmas ja veendu selle sobivuses. Kui meeldib, siis saad sõiduvahendid päriseks endale soetada. Proovimine on tasuta.
 

RULLSUUSKADE JA SKAIKIDE PROOVIMINE TALLINNAS

Rullsuuski ja skaike saab Tallinnas proovida reeglina argipäeva õhtutel Lillepi pargis või Viimsis. Selleks tuleb eelnevalt aeg ja koht kokku leppida. Proovimisele tuleb kaasa võtta oma suusakepid, rullsuuskade puhul ka suusasaapad (skaike saab proovida tavaliste jalanõudega). Rangelt soovituslik on kanda kiivrit.

Proovimiseks saada palun oma sooviavaldus e-kirja või kontaktvormi kaudu. Palun kirjuta, millist paari soovid proovida. Samuti võid lisada, milliste nädalapäevade õhtud Sulle kõige paremini sobiksid. Sinuga võetakse ühendust, et proovimise detailides kokku leppida. Nevene ei garanteeri igal hetkel soovitud rullsuuskade ja skaikide olemasolu ning võib teha muudatusi testipargi koosseisus.

Tasu eest saab rullsuuski ja skaike pikemaks ajaks laenutada. See on hea võimalus suuski iseseisvalt oma raja peal proovida.

Rullsuusatamine eeldab head tervislikku seisundit. Nevene ei vastuta rullsuuskade või skaikide kasutaja (tekitatud või saadud) vigastuste või rikkumiste eest. Kasutaja kohustub kasutama talle üle antud varustust heaperemehelikult ning tasuma vigastatud või lõhutud varustuse eest.

HINNAD (ühe laenutatava paari kohta, sisaldavad käibemaksu 20%)

proovimine kuni 1 h - tasuta
1-3 tundi - 5 EUR
üks päev (kuni 24 h) - 10 EUR
üks nädal (3 kuni 7 päeva) - 30 EUR

Testimiseks ja väljalaenutamiseks on olemas järgmised paarid:

valik seisuga 05.06.2017

Elpex Team rullsuusad (klassikarullsuusad), NNN klambritega
KV+ Jet Classic rullsuusad (klassikarullsuusad), NNN klambritega
Nevene Skate 100 rullsuusad (uisutehnika), NNN klambrid
Nevene Skate 80 rullsuusad (uisutehnika), NNN klambrid
Nevene Skate R rullsuusad (uisutehnika), NNN klambrid
V2 XLQ98 rullsuusad (uisutehnika), SNS klambritega
V2 XLQ900 rullsuusad (klassikatehnika), NNN klambritega
V2 XLA940C rullsuusad (kombirullsuusad), NNN klambritega
Eagle Classic SI rullsuusad (klassikatehnika), SNS või NNN klambritega
Skike v7 FIX Cross (vabatehnika)
Skike V07 (V07 Plusiga analoogiline versioon, vabatehnika)