Aitame valida!

Nõustame varustuse osas ja aitame valida sobiva toote! Kirjuta meili teel või Facebooki!

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

Rex uudised hooajaks 2012-2013

Tänavu möödub Rex suusamäärete tootmise algusest 60 aastat. Nii pikalt pidevat tegutsemist teeb Rexist ühe vanima suusamäärdetootja maailmas. Reisil tänapäeva on olnud nii tõuse kui laskumisi, kuid viimast kümnendit võib kindlusega pidada parimaks läbi ajaloo. Oleme jõudnud paljude eesmärkideni tootearenduses, müügis ja turunduses, seda kõike tänu pühendunud töötajatele, edasimüüjatele ja võistlussportlastele. Eriti tahame tänada kõiki kliente ja suusatajaid!

Rex võib end uhkusega pidada üheks tänapäevasemaks ja kiiremini arenevaks määrdetootjaks. Selle tõestuseks on kasvavad tellimused suusakoondistele ning üha suurenev turuosa nii maailmas kui Eestis.

Juubelihooajaks on Rexil arvukalt nii nähtavaid kui nähtamatuid uuendusi. Rex muutub atraktiivsemaks ning toodete valik lihtsamaks. Endiselt jõuavad poelettidele vaid need tooted, mis on end kordi suusaradadel tõestanud ja medaleid koju toonud. Seega uus toode kaupluses ei ole ammugi enam uus professionaalsetele määrdemeistritele suusakoondiste juures.

Järgnevalt toome teieni peamised tooteuudised hooajaks 2012-2013.

1. UUED PUNASED PAKENDID

Tutvustame uusi atraktiivseid tootepakendeid, mis tõstavad Rexi kaupluste väljapanekutel tõeliselt esile. Värske ja julge väljanägemisega pakendid aitavad kaubamärki eristada ja loovad toodetele selge identiteedi. Nüüd leiad Rexi poeriiulitelt kiiresti üles!

Uutele pakenditele minnakse üle algava hooaja jooksul.

2. UUED HF KÕRGFLUORIPARAFIINID

Rex Olympico kõrgfluoriparafiine asendab uus HF parafiinide sari. Muutunud on nii nimi kui sisu. HF tähistab kõrge fluorisisaldusega parafiine (HF, ingl k high fluor) ning on lihtsasti arusaadav ja võrreldav. Uute parafiinide koostiseid on libisemistestide tulemusena kaasajastatud ja fluorisisaldusi optimeeritud. Kõik Olympicolt tuttavad värvid, tootekoodid, soovituslikud lumetüübid ja temperatuurivahemikud on endised, seega saab uue sarja kasutamisel aluseks võtta varasemad kogemused.

HF koondab Rexi parimaid võistlusparafiine, mis on välja töötatud Maailma Karika võistluste kogemusele tuginedes. HF parafiinid on kõrge fluorisisaldusega, eri oludele optimeeritud koostisega ning mõeldud nii igal tasemel võistlussportlastele kui aktiivsetele harrastajatele. HF parafiinide efekt on suurim, kui suhteline lume- või õhuniiskus on kõrge või kui võistlusrajal on pikad suurekiiruselised laskumised. Parafiine on väga lihtne kasutada ning need on olude suhtes paindlikud. Saadaval ka suurtes pakendites.

3. UUED LF MADALFLUORIPARAFIINID

LF madalfluoriparafiinide sari on Rexi tootevalikus täiesti uus ja hakkab asendab RCF keskfluorisarja. LF sari sai loodud põhjusega olla turul teiste toodetega võrreldavam, pakkuda enam lihtsust ja paremat väärtust. LF on samas hinnaklassis RCF parafiinidega, kuid pakend sisaldab kaks korda rohkem parafiini (86 vs 43 g). LF on täpselt sama suures pakendis kui fluorita parafiinid. Ka kõik LF temperatuurivahemikud ja värvid on samad mis fluorita parafiinidel, tehes tootevaliku senisest lihtsamaks. Vaata täpsemalt kataloogist või internetist.

LF parafiinide koostised on sarnased uue HF sarjaga, suurim erinevus seisneb fluoriühendite kontsentratsioonis. Vähem fluori, soodsam hind. Rex LF parafiinid on fluori sisalduselt võrreldav kõikide teiste turulolevate LF parafiinidega.

LF parafiinid on võistlustel parimad, kui niiskustase on madal. Soodsa alternatiivina HF-le sobivad need kasutamiseks ka kõrge suhtelise niiskuse taseme juures kõikvõimalikes oludes. Samuti on LF mõeldud kiireks treeninguks. Võistlusmäärimisel kasutatakse neid veel kulumiskindlust suurendava vahekihina. LF sari ühendab HF kõrgfluoriparafiinide sooritusvõime ja fluorita parafiinide ökonoomsuse.

Mis saab RCF sarjast? RCF parafiinid on müügil, kuni neid jätkub. Soovijatel on võimalik otsalõppenud RCF parafiine juurde tellida. RCF fluorisisaldus jääb uue LF ja HF vahele, st selles on rohkem fluoriühendeid kui LF seeria parafiinides, olles seetõttu keskmise või kõrge suhtelise niiskustaseme juures viimasest efektiivsem.

Kuulsat Rex RCF Grafiiti asendab edaspidi Rex LF Must. LF Must sisaldab vähem fluori, kuid on muusosas identne RCF Grafiidiga ning kasutatav täpselt samamoodi ja samades oludes nagu RCF Grafiit oli. Kõrge suhtelise niiskuse tingimustes pealiskihina kasutades teeb RCF Grafiit suusad kiiremaks kui LF Must. Kuivemates oludes või võistlusmäärimisel kulumiskindlust parandava vahekihina ei ole toodetel mingit erinevust.

4. UUS FLUORIPULBER TK-29

Eelmisel aastal vahetas uus pulber TK-245 välja endise TK-244, muutudes koheselt üheks populaarseimaks pulbriks turul, oli parim nii Otepää MK-etapil kui Tartu maratonil. Nüüd on aeg asendada vana hea TK-28 uuema TK-29-ga. Kuigi poelettidel sellist toodet varem olnud ei ole, on TK-29 pisut teise nime all juba mitu aastat suusakoondiste salarelvastuses ja ka Eesti pinnal kõrgeimaid kohti saavutanud. Seetõttu võib TK-29-le ennustada suurt müügiedu ka kohalikes poodides.

TK-29 on mõeldud, nagu ka TK-28, kindlalt miinuspoolel olevale ilmale alates ühest-kahest miinuskraadist kuni mõõduka külmani. TK-29 on paindlik ja kasutatav igal lumel. See sobib hästi siniste parafiinide katmiseks. Pehmema ilma korral tugev alternatiiv TK-245 pulbrile.

5. OSLO FLURIGEELIL UUS KOOSTIS

Viimased lumerohked ja külmad talved on andnud võimaluse tegeleda sellistele oludele sobiva Oslo fluorigeeli koostise optimeerimisega, mille tulemuseks on senisest efektiivsem ja paindlikumalt kasutatav toode.

6. UUS KLIISTER – REX KULDNE

Rex Kuldne on täiesti uus kliister, mis mõeldud mitmekesistele oludele. See toimib väga hästi suureteralisel lumel, kunstlumel ja läikivatel radadel temperatuurivahemikus +3…-7°C. Miinuspoolel on saadud häid tulemusi kõval karedal rajal (Lilla alternatiiv), null-kraadi ümber toimib niiskel läikima aetud rajal, kasutatud ka lausvihmas. Kuldne asendab nüüdseks müügilt kadunud Hõbedasi kliistreid, kuid on omadustelt mõnevõrra erinev. Pehmuselt/kõvaduselt on Kuldne sarnane Universaal kliistrile. Parema pidavuse jaoks märjal lumel võib Kuldset segada Pruuni kliistriga.

Eestis on Rex Kuldset juba edukalt kasutatud 2012. aasta märtsis Suusahundi kestussõidul Käärikul.

7. UUS MÄÄRDERAUD

Rex toob hooaja jooksul praeguse mudeli kõrvale müügile uue määrderaua, millel võimsust 850 W. See on mõeldud soodsamaks ja vähemvõimsamaks alternatiiviks tänasele mudelile, sobides harrastajatele, kes määrivad vähe suuski.

8. UUE KUJUNDUSEGA TERMO-JOOGIVÖÖ

Rex soojahoidev joogivöö on nüüdsest uue atraktiivse kujundusega. Punasel taustal on suur valge tikitud Rexi logo. Joogivööd on koheselt laost saadaval.

9. UUED SUUSAKINDAD

Hooajal 2012-2013 uueneb suusakinnaste valik. Lisandumas on neli uut kindavarianti: Thermo Plus, World Cup Racing, Kuusamo ja Lahti. Eelmisest kollektsioonist jäävad muutuval kujul alles soojad kolmesõrmsed Lobsterid ja labakud, ülejäänud kindaid müüakse kuni laojäägi lõppemiseni.

10. UUED REX VÕISTLUSKEPID

Rexil on sellest hooajast uued võistluskepid, neid on kolm: R1, R2 ja R3. Kõik on 100% süsinikkiust torudega, väga hea kaalujaotusega (toru alumine diameeter 8,5 mm) ning atraktiivse graafikaga. R-seeria keppide erinevus seisneb torude süsinikkiu kvaliteedis, mis määrab kepi jäikuse ja kerguse. Eelmisele tippmudelile Wizard vastab nüüd R1, mudelile Cosmic vastab R2. R3 on täiesti uus liige kollektsioonis. Tegemist on kõige soodsamate HM süsinikkiust keppidega turul, hind 99,95 eurot.

Kõik sportkepid (Zenith, Acadia, Astra) on saanud uue väljanägemise. Zenith on nüüdsest sportkeppide komponentidega ning vaid fikseeritud pikkustes. Meeldiva uudisena on kõikide keppide hinnad odavamad kui eelmisel hooajal.

Uued tooted on laos. Nendega saab tutvuda kas Nevene Tartu kaupluses, edasimüüjate juures või siinsamas e-poes.

Peatse kohtumiseni suusaradadel!