Aitame valida!

Nõustame varustuse osas ja aitame valida sobiva toote! Kirjuta meili teel või Facebooki!

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

Suusakepid

Selle kategooria alla on koondatud kõik suusakepid. Nevene pakub kvaliteetseid Rex ja LEKI keppe. Soomes valmistatud Rex murdmaakeppide laiast ja soodsast valikust leiab sobiva paari nii pühapäevasuusataja kui ka professionaalne sportlane. Saksamaalt pärit LEKI valmistab preemium-taseme suusakeppe nii murdmaa- kui mäesuusatamiseks. LEKI tooted on väga mugavad ja funktsionaalsed, suurimaks eeliseks on võimalus käerihmad suusakepi küljest kiirelt eemaldada.

Tea, et rullsuusatamiseks kasutatakse täpselt samu talviseid murdmaasuusakeppe, kuid nende lumekulbid on soovitatav asendada vastupidavamate asfaldil kasutamiseks mõeldud otsadega. Vali need kepitoru alumise läbimõõdu järgi siit.

Siit leiad suurima valiku murdmaasuusakeppe Eestis - igale tasemele, sõidutehnikale ja rajale, nii pühapäevasuusatajale kui ka professionaalsele sportlasele. Keppide ostmisel vali soovitud pikkus menüüst või kirjuta tellimisvormi Lisainformatsiooni lahtrisse keppide soovitud pikkus sentimeetrites. Klassikakeppide pikkuse leiad, korrutades oma pikkuse 0,85-ga, uisukeppide jaoks korruta oma pikkus 0,9-ga. Pane tähele, et suusakeppe ei saa nende pikkuse tõttu saata Smartpostiga, vaid ainult Cargobusi või Omniva kulleriga. Kui vajad nõu, siis küsi kindlasti!

 • Rex suusakepid

  Väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega Rex suusakepid tulevad Soomest. Rexi suusakeppe on meil valikus kokku 12 mudelit, alustades lastekeppidest ning lõpetades tipptasemel võistluskeppidega. Siit leiab igaüks endale sobiva paari. Kui leiad kuskilt samaväärsed kepid soodsamalt, siis palun anna teada ja teeme võimalusel parema pakkumise!

 • LEKI murdmaasuusakepid

  Saksa päritolu LEKI suusakeppe kasutab enamus maailma parimatest mäesuusatajatest, ligi kolmandik laskesuusatajatest ja aina enam murdmaasuusatajaid. LEKI, suusakeppide maailma pioneer, pakub täiuslikke ja mugavaid lahendusi. Trigger S süsteem võimaldab käerihmad pidemest hetkega eemaldada ning sama lihtsalt taaskinnitada. Veel enam, ka rihmu pole enam vaja, kui kasutada LEKI ühilduvaid kindaid.

 • LEKI mäesuusakepid

  LEKI keppe kasutab ca 50% maailma parimatest mäesuusatajatest. LEKI on maailma suurim ja innovatiivsem suusakeppide tootja, kes on prioriteetideks seadnud töökindluse, ohutuse, mugavuse ja funktsionaalsuse. LEKI Trigger S käerihmad käivad hetkega kepi käepideme küljest ära ja sama lihtsalt tagasi, võimaldades koheselt käed vabaks teha, et kasvõi telefonile vastata.

 • Rullsuusakepid

  Süsinikkepid rullsuusatamiseks, skaikimiseks või keppidega rulluisutamiseks. Kulpe vahetades sobivad ka talvel suusatamiseks.

 • Varuosad

  Suusakeppide kulbid, käepidemed ja -rihmad, otsad asfaldil kasutamiseks.