Ostutingimused

E-poe kaudu osta on lihtne - vali kaup välja ning vajuta nupule Lisa ostukorvi. Toode lisandub Ostukorvi. Kui soovid osta sama kaupa mitu ühikut, siis muuda kogust vastavas Ostukorvi lahtris, mille järel vajuta kindlasti nupule Värskenda. Mine julgelt tagasi kaupu valima, kuni kõik soovitu on korvis. Kui oled midagi ülemäärast Ostukorvi paigutanud, siis saad selle sealt eemaldada, vajutades toote järel Kustuta. Kui oled kõik soovitud kaubad Ostukorvi pannud, vajuta Järgmine.

Avaneb Tellimisvorm. Nüüd sisesta kõik küsitud andmed, mis on vajalikud Sinuga kontakteerumiseks ja kauba kohale toimetamiseks. Aadressi ridadele kirjuta POSTIaadress, kuhu saab tellitud kauba saata. Palun sisesta ka oma postiindeks. Kui Sa ei tea oma õiget postiindeksit, siis selle saad välja otsida Eesti Posti internetiaadressilt www.post.ee. Seal sisesta otsingusse oma tänav ja asula ning tulemuseks saadki õiged indeksid majanumbrite kaupa. Ära unusta kontaktandmetele lisamast ka oma kehtivat e-posti aadressi, mille kaudu võetakse Sinuga võimalikult kiiresti ühendust. Lahter Selgitus / kommentaar on selleks, kui soovid oma tellimust täpsustada või midagi kättetoimetamise kohta lisada. Kui tahaksid kauba arvet kellegi teise nimele, siis palun pane ka need andmed siia lahtrisse kirja.

 

Saatmis- ja makseviisi tabelis saad valida, kas soovid kaubale Nevene Tartu poodi (Tuglase 2) ise järele tulla või soovid, et saadame kauba Sinuni. Viimasel juhul vali sobiv transpordiviis. NB! Toodud transpordihinnad on keskmised orientiirid, mis ei pruugi olla lõplikud! Saatmiskulu sõltub suurel määral tellitud kauba kaalust ja mõõtmetest. Täpsem saatekulu suurus arvutatakse vastavalt teenusepakkujate hinnakirjadele ning see kajastub Sulle saadetaval arvel. Palun tutvu saatmistingimuste, hindade ja võimalike sihtkohtadega vastavate teenusepakkujate kodulehel. Nevene OÜ ei võta endale mingit vastutust teenusepakkujate hinna- või saatmistingimuste muutuste osas.

Nevene.ee lehel ostmise lõpetuseks vajuta Saada tellimus. Kui ekraanile ilmub teade Sinu tellimus on salvestatud ja saadetud. Täname!, siis on kõik korras ja võid vastust ootama jääda. Sinuga võetakse ühendust nii kiiresti kui võimalik, hiljemalt 2 tööpäeva jooksul.

 

NB! Kui Sinuga ei ole hiljemalt 2 tööpäeva jooksul ühendust võetud või Sa ei ole kindel, kas tellimus ikka sai edastatud, siis palun helista telefonil 53952278 ja saad kiire vastuse. Samalt telefoninumbrilt võid küsida infot ka kaupade kohta.

Kõik e-poes toodud hinnad on koos käibemaksuga (20%). Pärast tellimuse saatmist vormistatakse elektrooniline arve, mis saadetakse Sinu poolt sisestatud e-posti aadressile. Kui oled arvega nõus, siis palun kanna summa Nevene OÜ arveldusarvele. Nii pea kui summa on laekunud, paneme kauba teele. Vastavalt Võlaõigusseadusele on Sul õigus ette tasuda ka vaid pool tasumisele kuuluvast summast. Sel juhul tuleb teine pool tasuda koheselt kauba kättesaamise järel. Kõiki müüki puudutavaid teemasid käsitletakse vastavalt Võlaõigusseadusele.

 

Kauba garantii, tagastamise jm ostu-müüki puudutavas juhindume Eesti Vabariigis kehtivatest seadustest.

 

Kõik e-poes toodud tootepildid on illustreeriva tähendusega. Müügilolev kaup võib pildil toodust erineda oma väljanägemise või pakendikujunduse poolest. Nevene OÜ ei garanteeri kõigi e-poes toodud kaupade saadavust. Kui soovitud kaupa laos ei ole ning tellida ei saa, siis antakse sellest teada.

Igasuguste küsimuste ja kokkulepete soovidega palun helistada telefonil 53952278 või saata e-kiri aadressile info(at)nevene.ee.

Meeldivat ostmist!