Määrdesoovitus

Määrdesoovitus Suusahullude Öömaratoniks

Libisemine - tipp:
- 513 Rex puhastaja/krunt
- 4604 Rex HF41 sprei
481 Rex TK-245 pulber
 

Libisemine - fluorivaba tipp:
513 Rex puhastaja/krunt
- 435 Rex RG42 sprei
- 495 Rex N-Kinetic Soe

Pidamine:
- Rex kruntkliister
- Rex Kuldne kliister

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

Seoses suure nõudlusega võib e-poe tellimuste täitmine ja kirjadele vastamine võtta tavapärasest kauem aega. Vabandust ooteaja pärast!

Lisavarustus

Asfaldile mõeldud kepiotsad. Rullsuuskade porikaitsed, rattad, varuosad. Rullsuusakotid.

 • Kepiotsad

  Rullsuusatamiseks kasutatakse talviseid suusakeppe. Ainukese komponendina tasub välja vahetada kepiotsad. Lumekulpide asendamiseks on spetsiaalsed otsad, mis on väga kulumiskindlad ja tugevdatud, et kõval asfaldil kaua vastu pidada. Sobivate otsade valimiseks on tarvis teada oma suusakeppide toru alumise otsa läbimõõtu (alt ca 3 cm kõrguselt).

 • Porikaitsed

  Porikaitsed teevad märjal või porisel teel suusatamise igati mugavaks, hoiavad suusataja, tema saapad ja riided puhta ning kuivana. Porikaitsed tuleb valida rullsuusarataste mõõtude järgi, kusjuures kõige olulisem on ratta läbimõõt. Kõikidel porikaitsetel on kinnituskruvi(d) kaasas, kuid need ei pruugi sobida igale suusamudelile. Palun pane tähele, et osad kaitsed on müügil kahe- ja osad neljakaupa.

 • Rattad

  Suur ratas kestab kauem ja veereb vabamalt, väiksel rattal on hea tasakaalu hoida. Treeninguks tasub valida rattad, mis veerevad lumel suusatamise kiirusega. Võistlusrataste veeretakistus on minimaalne, võimaldades liikuda mitu korda kiiremini kui lumel. Uute rataste valimisel jälgi, et ratta läbimõõt ja laius sobiksid Sinu rullsuusaraamiga.

 • Rullsuusakotid

  Rullsuusakott hoiab sõiduvahendid parimas seisukorras, kaitseb rulle transpordil ja hoiustamisel.

 • Varuosad

  Rullsuusad ei koosne vaid raamist ja ratastest. Lisaks on vaja kvaliteetseid ilmastikukindlaid laagreid, pukse, seibe jms.

 • V2 pidurid ja aeglustid

  Siit leiab V2 rullsuuskadele sobivaid pidureid ja kiirusevähendajaid. Nende lisade eesmärgiks on eelkõige tagada rullsuusataja ohutus ja teiseks, anda võimalus oma treeningut senisest tõhusamaks muuta.