Suvepuhkusel

Tartu pood on
10.-31. juulil suletud.

Avame taas 1. augustil
kl 10.00.

E-pood on alati avatud.

EVIKO Suusarull 15.07

Eviko Suusarull

EVIKO SuusarullNevene on müügitelgiga 29. juulil Jõulumäe etapil.

Kaupluse avamisajad

Nevene pood Tartus
on 21. maist avatud
järgmistel aegadel:

E-N kl 10-14

E-pood on alati avatud.

Viimati lisatud
Nüüd laos!

NÜÜD EESTI LAOS!
skike v9 FIRE 200

skike v9 Fire 200

Koolitused

Nevene OÜ tegeleb suusamäärimise koolituste läbiviimisega. Korraldame koolitusi igale tasemele alates määrimise põhitõdede tutvustamisest kuni tipptasemel võistlusmäärimiseni. Nevene on koolitatud Itaalia ja Soome suusakoondiste määrdetiimide tasemel. Nevene on aastaid suuski määrinud kõikideks suuremateks Eesti tasemel võistlusteks, tegeleb aktiivselt määrete testimisega ning omab kõrgel tasemel oskusteavet.

 

Pakume suusamäärimise koolitusi kõikidele soovijatele: spordiklubidele, koolidele, töökollektiividele, kauplustele ja suusaharrastajatele. Koolitused saab läbi viia tellijale sobivas kohas ja sobival ajal. Nevene koolitused on kahes vormis:

 

1. Loeng praktiliste näidetega. Loengu vormis koolitusel saab teavet jagada võimalikult suurele osalejaskonnale. Spetsialist räägib suusahooldusest ning näitab auditooriumi ees praktilisi töövõtteid.

 

2. Praktikum. Alates hooajast 2009/2010 viib Nevene läbi suusamäärimise praktikume, kus iga osaleja on kaasatud suusamäärimisse. Kaasa on vaja võtta oma suusad, määrimisvahendid ja määrded on koolitaja poolt. Praktikumis keskendutakse praktiliste töövõtete omandamisele ja määrdekombinatsioonide järeleproovimisele. Vastavalt ilmaoludele on pärast koolitust võimalik määritud suusad reaalselt lumel järele proovida.

 

Lisaks määrimiskoolitustele teeb Nevene tasuta tootekoolitusi. Palun huvilistel ühendust võtta.

 

Rain Jaaksoo, Nevene