Aitame valida!

Nõustame varustuse osas ja aitame valida sobiva toote! Kirjuta meili teel või Facebooki!

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

Husky Fled 5 madrats

Madratsid ja matid

  • Husky Fled 5 madrats, sinine
    Husky Fled 5 madrats, sinine
Vana hind:79.00EUR
Hind:71.10EUR
Väga soe, pikk ja mugav isetäituv madrats, täitununa 5 cm paksune. Väga hea soojapidavus. Sobib aastaringseks kasutamiseks, ka korraliku pakasega. Vali see madrats, kui soovid ka külmemate ilmadega väga mugavalt ööbida. Sobib hästi ka pikematele inimestele. Traditsiooniliselt ristkülikukujuline.

Kasutage matti tasasel pinnal, millel pole teravaid esemeid. Avage klapp ja laske matil ise õhuga täituda. Kui see on pooltäis, puhuge avause kaudu õhku juurde, et saada soovitud täituvus, ja sulgege klapp. Ärge kasutage suruõhukompressoreid ega -pumpasid, kuna see võib madratsit kahjustada. Ärge jätke matti otsese päikesevalguse kätte, avatud tule või kõrge temperatuuri lähedale ega asetage sellele teravaid või kuumi esemeid.

Hoiustamine. Hoidke matti avatud klapiga kuivas ja hästiventileeritavas kohas eemal otsesest päikesevalgusest. Mustuse eemaldamiseks pühkida matti puhtas vees niisutatud lapiga ning lasta kuivada. Vältige madratsi kokkupuudet õlide, naftasaaduste, kemikaalide ja päikesekreemidega.

Kaal: 1490 g
Mõõtmed: 190 x 60 x 5 cm
Mõõtmed pakitult: 31 x 22 cm
Materjal: sees 150D polüester / väljas TPU
Perforatsioon: ei
Libisemisvastane töötlus: ei
Soojapidavus (R-väärtus): 4,2

Sellele tootele lisaks on ostetud: