Aitame valida!

Nõustame varustuse osas ja aitame valida sobiva toote! Kirjuta meili teel või Facebooki!

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

Husky Finy 2,5 madrats

Madratsid ja matid

  • Husky Finy 2,5 madrats, hall
    Husky Finy 2,5 madrats, hall
Vana hind:49.00EUR
Hind:44.10EUR
Kõige kergem isetäituv matkamadrats. Lühike versioon - pikkus 119 cm! Toetab keha osaliselt ja sobib hästi neile, kes tahavad väga kompaktset ja samas sooja madratsit, mis sobib hästi ka jahedamatele ilmadele. Täitununa on see 2,5 cm paksune. Madratsil on sisemine perforeeritud konstruktsioon, mis tagab kerguse ja pehmuse. Mudel on valmistatud RipStop materjalist, mis on vastupidav ega rebene kergesti.

Kasutage matti tasasel pinnal, millel pole teravaid esemeid. Keerake klapp vastupäeva lahti ja laske matil ise õhuga täituda. Kui see on pooltäis, puhuge avause kaudu õhku juurde, et saada soovitud täituvus, ja keerake klapp päripäeva kinni. Kokkupakkimiseks avage klapp ning õhku välja surudes voltige ja rullige see pakendisse sobivalt kokku. Ärge kasutage suruõhukompressoreid ega -pumpasid, kuna see võib madratsit kahjustada. Ärge jätke matti otsese päikesevalguse kätte, avatud tule või kõrge temperatuuri lähedale ega asetage sellele teravaid või kuumi esemeid.

Hoiustamine. Hoidke matti avatud klapiga kuivas ja hästiventileeritavas kohas eemal otsesest päikesevalgusest. Mustuse eemaldamiseks pühkida matti puhtas vees niisutatud lapiga ning lasta kuivada. Vältige madratsi kokkupuudet õlide, naftasaaduste, kemikaalide ja päikesekreemidega.

Kaal: 520 g
Mõõtmed: 119 x 51 x 2,5 cm
Mõõtmed pakitult: 26 x 15 cm
Materjal: 240T polüestrist kärgvõre / TPU kate
Perforatsioon: jah
Libisemisvastane töötlus: ei
Soojapidavus (R-väärtus): 2,9