Aitame valida!

Nõustame varustuse osas ja aitame valida sobiva toote! Kirjuta meili teel või Facebooki!

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

Husky Funny 10 madrats

Madratsid ja matid

  • Husky Funny 10 madrats
    Husky Funny 10 madrats
Vana hind:45.00EUR
Hind:40.50EUR
Väga mugav ja kompaktseks pakitav täispuhutav õhkmadrats, täidetuna 10 cm paksune. Sobib hästi ka pikematele inimestele. Ideaalne suvine madrats neile, kes tahavad, et madrats võtaks seljakotis vähe ruumi, kuid hindavad pehmet küljealust. Väga mugav madrats ebatasasel maapinnal. Väikesed mõõdud on saavutatud õhkkambritega reljeefse konstruktsiooni abil. RipStop materjal on vastupidav ja ei rebene kergesti.

Kasutage matti tasasel pinnal, millel pole teravaid esemeid. Avage klapp ja puhuge või pumbake madrats õhku täis. Seejärel sulgege klapp. Ärge kasutage suruõhukompressoreid ega -pumpasid, kuna see võib madratsit kahjustada. Ärge jätke matti otsese päikesevalguse kätte, avatud tule või kõrge temperatuuri lähedale ega asetage sellele teravaid või kuumi esemeid.

Hoiustamine. Hoidke matti avatud klapiga kuivas ja hästiventileeritavas kohas eemal otsesest päikesevalgusest. Mustuse eemaldamiseks pühkida matti puhtas vees niisutatud lapiga ning lasta kuivada. Vältige madratsi kokkupuudet õlide, naftasaaduste, kemikaalide ja päikesekreemidega.

Kaal: 1350 g
Mõõtmed: 190 x 60 x 10 cm
Mõõtmed pakitult: 33 x 10 cm
Materjal: sees 240T RipStop Diamond polüester / väljas PVC
Perforatsioon: ei
Libisemisvastane töötlus: ei
Soojapidavus (R-väärtus): 1,3