Nevene Suusalaadal

Nevene on müügitelgiga sellel laupäeval, 17. novembril Suurel Suusalaadal. Meie telk on liuvälja tagumises otsas. Otsi punaseid Rexi lippe!

314 - Rex Sinine kiirmääre pidamiseks | -2...-15°C

Pidamismäärded » Kiirmäärded

  • 314 - Rex Sinine kiirmääre pidamiseks | -2...-15°C
    314 - Rex Sinine kiirmääre pidamiseks | -2...-15°C
Hind:8.90EUR
Rex kiirmäärded on 2017. aastaks täielikult uuendatud koostisega, efektiivsemad ja valida tuleb vaid kahe toote vahel: lilla soojemale ja sinine külmemale ilmale. Määrimine ei saa enam lihtsam olla!

Õhutemperatuur -2...-15°C, kiirelt ja lihtsalt pealekantav pidamismääre igasugusele lumele paarist miinuskraadist korraliku pakaseni. Pudelis on 60 ml määret. Rex kiirmäärded on mõeldud harrastussuusatajatele, kes hindavad kiiret ja puhast määrimislahendust ega soovi kasutada parafiine. Kasutamine on lihtne ja mugav, ei määri ja selleks ei ole vaja ühtegi töövahendit.

Kasutusjuhend. Määri pidamismääret ainult puhtale suusapõhjale. Kui suusa all on vana pidamismääre, siis tuleb see enne uue lisamist eemaldada. Selleks võib kasutada Rex määrdeeemaldusvedelikku. Eemalda määrdepudeli kork, vajutades see alla ja samal ajal vastupäeva keerates. Loksuta pudelit umbes 10 sekundit. Määrde väljatulekuks suru pudeli otsas olev švamm vastu klassikasuusa pidamisala. Pidamisala asub klassikasuusa põhja keskosas ja ulatub enamasti 45-60 cm suusataja kannast alates ettepoole. Hõõru švammi abil määre ühtlase õhukese kihina pidamisalale ning lase määrdel ca 15 minutit kuivada. Pidamismääre on kauakestev, seega enamasti piisab edukaks soorituseks õhukesest kihist. Kui määrid suuski vanale lumele või suure koormusega suusarajale, siis määri paksem kiht. Määre püsib paremini, kui pealekandmine teha toatemperatuuril suuskadele soojas ruumis. Enne suusatama asumist on soovitatav lasta määritud suuskadel paar minutit välitemperatuuril seista. Nt võib suusad esimese asjana autost välja tõsta ja alles siis saapaid jalga panema hakata või soojendusharjutusi tegema asuda.

Ühikuhind: 165.00 eurot / liiter.