Suuskade ettetellimine

Kästle suuskade
tellimine kuni 22.03.2021


Kästle kataloog 2022
(eestikeelne, PDF, 14 MB)

Kästle tellimisleht
(Excel, xlsx)

Kästle tellimisleht
(PDF)

Kasuta võimalust, et saada endale sügiseks täpselt sobiv suusapaar väga hea hinnaga. Väike valik suuski tutvumiseks Nevene poes. Küsimuste korral palun võta ühendust.

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

4053 - Rex RCF Roosa | +5…-20°C

Libisemismäärded » Keskfluoriparafiinid|Libisemismäärded » Kiirmäärded

  • 4053 - Rex RCF Roosa | +5…-20°C
    4053 - Rex RCF Roosa | +5…-20°C
Vana hind:14.95EUR
Hind:12.00EUR
Õhutemperatuur +5...-20°C, 60 ml. Vanale ja kunstlumele temperatuurist sõltumata. Keskmise fluorisisaldusega võistluskõlblik kiirmääre, millel on kuumutatud parafiini kulumiskindlus. RCF on mõeldud kasutamiseks soodsa võistlusmäärdena või hea libisemisega treeningmäärdena. Sobib hästi noorte suuskade ettevalmistamiseks. Maksimaalselt kulumiskindla tulemuse jaoks määri aluskihiks Rexi vedelat baasmääret (kood 511). See määre sisaldab uue põlvkonna polümeere ja lahustit, mida kasutatakse ka HF-seeria määretes. Ei vaja kuumutamist.

Kasutusjuhend. Eemalda kork, vajutades see alla ja samal ajal vastupäeva keerates. Loksuta pudelit korralikult. Määrde väljatulekuks suru pudeli otsas olev švamm vastu suusapõhja. Hõõru švammi abil määre ühtlase õhukese kihina suusapõhjale (klassikasuusal ainult libisemisalale ehk suusa ette- ja tahaotsa) ning lase määrdel 20 minutit kuivada. Seejärel harja nailonharjaga suusapõhi üleliigsest määrdest puhtaks. Määre püsib kauem, kui pealekandmine teha toatemperatuuril suuskadele soojas ruumis.

Ühikuhind: 249.17 eurot / liiter.