4832 - Rex TK-74 fluoriklots | +5...-1°C

Libisemismäärded » Fluorikatted » Fluoriklotsid

  • 4832 - Rex TK-74 fluoriklots | +5...-1°C
    4832 - Rex TK-74 fluoriklots | +5...-1°C
Vana hind:99.95EUR
Hind:79.96EUR
Õhutemperatuur +5...-1°C, kõikidele lumetüüpidele, 20 grammi. Uus Rexi fluoriklots soojale ilmale. Sobib suurepäraselt täiendama TK-73 klotsi, et katta ära kõik ilmaolud. TK-74 on PFOA-vaba, ohutu ja mugav kasutada. See annab suuskade kiirusele juurde igasugusel suusarajal, kui temperatuur kõigub nulli lähedal või on kevadiselt plussis. Nevene soovitab fluoriklotsi fluoripulbrite alternatiivina nii suusaharrastajatele kui võistlevate laste suuskade määrimiseks. TK-74 sobib hästi ka skin-suuskade nahast pidamisalade töötlemiseks, et teha suusad libedamaks ja hoida paremini mustust eemal.

Mis on fluoriklots? Fluoriklots on tahkel kujul libisemismääre, mis sisaldab kontsentreeritult fluoriühendeid, mida hoiab koos sideaine. Klotsi kasutatakse peamiselt võistlusspordis teiste libisemismäärete peal suuskade kiiruse suurendamiseks. Erinevalt fluoripulbritest ei vaja klotsid kuumutamist ja neid võib lihtsasti kasutada kasvõi suusaraja ääres. Üks määrimine kestab kuni kümmekond km olenevalt rajast ja oludest.

Kasutusjuhend. Fluoriklotsi kasutamine on lihtne, kiire ja ohutu. Hõõru klotsi suusapõhja libisemisaladele (uisusuusal tervele põhjale, klassikasuuskadel jäta pidamismäärde ala katmata). Töötle sisse naturaalse korgiga (kas käsitsi või rotokorgiga). Lõpuks harja korralikult nailonharjaga. Kui lumes on palju niiskust, võid eelnevat korrata. Mida tugevamalt, kiiremini ja kauem korgiga hõõruda, seda kulumiskindlam saab tulemus. Klotsi võib korkimise asemel ka määrderauaga põhjale kuumutada, kuid raud peab olema vaid nõrgalt kuum ja seda ei tohi suusale seisma jätta. TK-74 võib kasutada ükskõik millise parafiini peal. Parima tulemuse saad HF parafiini kasutades.

Ühikuhind: 4497.50 eurot / kg.

Sellele tootele lisaks on ostetud: