Tartu pood

Suveperioodil on Tartu kauplus avatud eelneval kokkuleppel.
Palun anna külastussoovist teada e-kirja teel ja lepime aja kokku. Aitäh! E-pood on alati avatud.

During the summer period the shop in Tartu can be visited with prior agreement only. Please send an e-mail for requests. Thanks! Our e-shop is always open.
 

4252 - Rex Lilla kiirmääre libisemiseks | +5...-2°C

Libisemismäärded » Fluorita parafiinid|Libisemismäärded » Kiirmäärded

  • 4252 - Rex Lilla kiirmääre libisemiseks | +5...-2°C
    4252 - Rex Lilla kiirmääre libisemiseks | +5...-2°C
Vana hind:10.95EUR
Hind:8.76EUR
Õhutemperatuur +5...-2°C, 60 ml. Uus parandatud kestvuse ja libisemisomadustega fluorita libisemismääre igasugusele lumele plusskraadidest kerge miinuseni. Tegemist on tuntud Rexi Lilla parafiiniga vedelas vormis. Rex kiirmäärded on mõeldud igal tasemel suusatajale, kes hindavad soodsat, kiiret ja puhast määrimislahendust ega soovi või saa kasutada kuumutatavaid parafiine. Kasutamine on lihtne, mugav ja ohutu. Ei vaja kuumutamist.

See määre sisaldab uue põlvkonna polümeere ja lahustit, mis teevad sellest fluori lisamata sama kiire ja kulumiskindlama määrde kui endine LF kiirmääre.

Kasutusjuhend. Eemalda kork, vajutades see alla ja samal ajal vastupäeva keerates. Loksuta pudelit korralikult. Määrde väljatulekuks suru pudeli otsas olev švamm vastu suusapõhja. Hõõru švammi abil määre ühtlase õhukese kihina suusapõhjale (klassikasuusal ainult libisemisalale ehk suusa ette- ja tahaotsa) ning lase määrdel 20 minutit kuivada. Seejärel harja nailonharjaga suusapõhi üleliigsest määrdest puhtaks. Määre püsib kauem, kui pealekandmine teha toatemperatuuril suuskadele soojas ruumis.

Ühikuhind: 182.50 eurot / liiter.