Tartu pood

Suveperioodil on Tartu kauplus avatud eelneval kokkuleppel.
Palun anna külastussoovist teada e-kirja teel ja lepime aja kokku. Aitäh! E-pood on alati avatud.

During the summer period the shop in Tartu can be visited with prior agreement only. Please send an e-mail for requests. Thanks! Our e-shop is always open.
 

Dextro Sports Formula glükoositabletid, 94 g

Sporditoit

  • Dextro Sports Formula glükoositabletid, 94 g
    Dextro Sports Formula glükoositabletid, 94 g
Hind:2.20EUR
Spetsiaalse spordikoostisega magneesiumit sisaldavad glükoositabletid kiire energia saamiseks füüsilise koormuse ajal, sobivad võistlemise ja treeningute ajal tarbimiseks. Tabletid parandavad sooritusvõimet, annavad raskel hetkel täiendavat energiat, toetavad energiametabolismi ja lihaste tööd tootes sisalduvate vitamiinide B1 ja B6 ning magneesiumi abil.

Toode on kahes pakendis (2 x 47 g = 94 g), mõlemas 14 tabletti. Soovituslik tarbimissagedus on 1 tablett iga 15-20 minuti järel. Söö koormuse ajal: parandab koheselt sooritusvõimet. Glükoos annab kiiret energiat ja aitab üle rasketest momentidest.

EFEKT

Glükoositablett toimib nii. Glükoos on monosahhariid, mida ei pea seedima. See imendub verre koheselt ning annab lihastele ja ajurakkudele momentselt energiat. Dextro glükoositabletid on sportimiseks mõeldud spetsiaalse koostisega, sisaldades magneesiumit, mis toetab keha energeetilist metabolismi ja lihaste tööd. Tablettides on ka kolm vitamiini - B1, B6 ja C.

TALUTAVUS

Glükoos on hästitalutav ja lihtsalt imenduv. Sportlased võivad vastavalt eelistustele glükoosidoose portsjonitesse jagada.

MUGAVUS

Pakendid on käepärased ja praktilised, sobivad hästi rajale kaasavõtmiseks. Tablette on pakist lihtne välja saada.

MAITSE

Glükoositabletid on meeldiva ja kerge puuviljamaitsega.

NÄPUNÄITED

Ühes pakis on kaks pulka, kumbki sisaldab 14 tabletti - kokku 28 energiadoosi. Soovituslik tarbimine: 1 tablett iga 15-20 minuti järel.

Toiteväärtus 100 g kohta

Energia (kJ/kcal): 1535/361
Valgud: 0 g
Süsivesikud: 88,7 g
millest suhkruid: 80,1 g
Rasvad: 0,3 g
millest küllastunud rasvu: 0,3 g
Sool: 0,25 g
Magneesium: 375 mg (100%*)
Tiamiin: 1,1 mg (100%*)
Vitamiin B6: 1,4 mg (100%*)
Vitamiin C: 80 mg (100%*)
* soovituslikust päevasest kogusest

KOOSTIS

Dekstroos (87%), maltodekstriin, magneesiumkarbonaat, sidrunhape, rasvhapete magneesiumisoolad, maitseaine, vitamiin C, tiamiin, vitamiin B6.

Dextro on üks maailma vanimaid ja suurimaid glükoositootjaid. Kõik tooted valmistatakse Saksamaal, järgides kõrgeimaid kvaliteedistandardeid. Kõik tooted on puhtad, lihtsad ja maitsvad. Need ei sisalda kahjulikke või keelatud aineid. Dextro on ühtlasi vanimaid spetsialiseerunud sporditoidutootjaid. Dextro glükoositabletid olid ametlikuks sporditoiduks juba 1936. aasta Berliini olümpiamängudel. Alates 2009. aastast on Dextro Rahvusvahelise Triatloni Liidu ülemaailmse võistlussarja toetajaks. Eestlased on saanud kuulsate Dextro energiageelide abil Tartu maratoni läbida eelmiste lumiste talvede ajal mõned aastad tagasi. Nüüd on Dextro taas siin.