Tartu pood

Suveperioodil on Tartu kauplus avatud eelneval kokkuleppel.
Palun anna külastussoovist teada e-kirja teel ja lepime aja kokku. Aitäh! E-pood on alati avatud.

During the summer period the shop in Tartu can be visited with prior agreement only. Please send an e-mail for requests. Thanks! Our e-shop is always open.
 

Atomic Pro C2 Skintec klassikasuusad

Klassikasuusad

  • Atomic Pro C2 Skintec klassikasuusad
    Atomic Pro C2 Skintec klassikasuusad
Vana hind:239.95EUR
Hind:179.96EUR
Atomic Pro C2 Skintec on väga heade omadustega skin- ehk karvasuusk nõudlikumale suusatajale. Võistlustaseme põhi ja lihv! Sellel on nahast pidamisala, mis ei vaja pidamismäärde kasutamist. Sellega säästad määrimise arvelt oma aega, raha ja energiat. Suusad peavad peaaegu kõikides oludes. Atomic on tänapäevase skin-suusa leiutaja ja teiste tootjate sarnastest toodetest arenduselt ees. Atomic suuskadel saab pidamisnahka ise probleemideta vahetada, samuti pakutakse erinevate pidamisomadustega naharibasid. C2 Skintec sobib suurepäraselt nii algajatele kui neile, kes tahavad väga häid suuski, millega igapäevaseid treeninguid läbi viia. Suuskade disain on tänapäevane, samas tagasihoidlik. Suusa laiusprofiil: 45-45-45 mm. Konstruktsioon: Pro Skintec. Pidamine: Skintec. Põhi: BI 4000 + Race kivilihv. Sisu: Ultra High Densolite SDS Integral. Nahk: 100% mohair.

Suusapikkustele vastavad kaaluvahemikud: 202 cm, medium paine - 70-85 kg. Täpselt sobiva paari leidmiseks kirjuta palun oma pikkus ja kaal tellimusvormi lisainformatsiooni lahtrisse ning me anname teada, kas õige paar on olemas.