Suuskade ettetellimine

Kästle suuskade
tellimine kuni 22.03.2021


Kästle kataloog 2022
(eestikeelne, PDF, 14 MB)

Kästle tellimisleht
(Excel, xlsx)

Kästle tellimisleht
(PDF)

Kasuta võimalust, et saada endale sügiseks täpselt sobiv suusapaar väga hea hinnaga. Väike valik suuski tutvumiseks Nevene poes. Küsimuste korral palun võta ühendust.

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

513 - Rex UHW puhastusvahend/baasmääre libisemisaladele, 170 ml

Suusahooldusvahendid » Puhastusvedelikud

  • 511 - Rex puhastusvahend/baasmääre libisemisaladele, 170 ml
    511 - Rex puhastusvahend/baasmääre libisemisaladele, 170 ml
Vana hind:18.95EUR
Hind:14.00EUR
170 ml. Kaks-ühes vahend puhastab suusa libisemisalad ja jätab põhjale õhukese kõva parafiinikihi, mis töötab kruntmäärdena.

Vedelik puhastab sama hästi kui tavaline Rex puhastusvedelik, kuid ei jäta põhja halliks ega kuivaks. Kanna vahendit ohtralt riidelapile või kiudpaberile, hõõru sellega suusapõhja libisemisalad puhtaks ja jäta 2-3 minutiks kuivama. Seejärel harja korralikult nailonharjaga.

Pärast töötlust jätab vahend suusapõhjadele väga kõva ja õhukese parafiinikihi, mis töötab kruntmäärdena ja seob ideaalselt järgmisena kasutatud parafiine (nii tahkeid kui vedelaid) suusapõhjaga. Alusta alati uut libisemismäärimist selle Rex puhastusvahendiga, sest puhas põhi libiseb paremini ja alusmäärde kiht parandab oluliselt järgnevate parafiinide kinnitumist ja kulumiskindlust. NB! See vahend töötab määrdunud ja/või kunstlumel iseseisva libisemismäärdena! Proovi lühikestel suure koormusega radadel, ka suusatunnelites.

Ühikuhind: 105.29 eurot / liiter.