4623 - Rex HF21 sprei | -2...-8°C

Libisemismäärded » Kõrgfluoriparafiinid

  • 4623 - Rex HF21 sprei | -2...-8°C
    4623 - Rex HF21 sprei | -2...-8°C
Vana hind:37.95EUR
Hind:19.00EUR
Õhutemp. -2…-8°C, kõik lumetüübid. 85 ml.

Revolutsioon suusamäärimises! Rex on teinud tahkest HF parafiinist sprei, mida saab kuumutamata suuskadele kanda ja see kestab sama kaua. See on 100% sama määre mis HF21 Sinine tahke parafiin, kuid vedelas vormis. Nüüd on võimalik võistlusparafiiniga suuski töödelda neid kuumutamata, vajades vaid nailonharja. Testid näitavad, et see kestab sama kaua kui kuumutatav parafiin ja on vähemalt sama kiire. See on võimalik tänu viimase aja arendustegevusele lahustite vallas. Vedelad parafiinid ei ole mitte kuidagi kehvemad oma tahketest kaaslastest ja need on juba suusatamise Maailma Karika sarjas kasutusel. Ühest pudelist saab määrida ca 6 paari uisusuuski või kuni 10 paari klassikasuuski. See on sama mis tahke parafiini 40-grammise tükiga. HF sprei on hoopis erinev toode harrastussuusatajatele mõeldud LF ja HF kiirmääretest, mis seni saadaval olnud. Selliselt pealekantud parafiini võib katta fluoripulbritega vms nagu traditsioonilisi tahkeid parafiine.

Kasutamine: Loksuta spreipudelit korralikult. Pihusta 3-5 väikest surtsu ca 10 cm kauguselt suusa libisemisaladele. Aja pihustatud määre sõrme, puhta riidetüki või naturaalse korgi abil laiali. Lase seista vähemalt 20 minutit, kuni määre on täielikult kuivanud, jättes suusapõhjale valkja kihi. Kuivamisaega saab lühendada korgiga hõõrudes. Viimaks harja jäiga nailonharjaga põhi puhtaks.

Vaata siit kasutamise õpetust Rexi YouTube videost:
- Rex HF spreide tutvustus ja kasutamine

Määrde iseloomustus: Uue põlvkonna kõrgfluoriparafiin võistlustel kasutamiseks. Mitmeaastase testi- ja võistluskogemuse põhjal on tegemist läbi aegade kõige kiirema Rexi parafiiniga. Parafiin on mõeldud nii uuele kui vanale lumele parimatel talveilmadel, kergest miinusest mõõduka külmani. Ideaalne aluskiht fluoripulbritele, kuid töötab väga hästi ka põhimäärdena. HF21 on kõige universaalsem kõrgfluoriparafiin ja omab efekti ka soovitatust paar kraadi soojema ja külmema ilmaga. Kui soovid osta vaid ühe toote, siis vali see.

Ühikuhind: 469.41 eurot / liiter.