Töökorraldus

NB! Kuni 3. septembrini ei teostata tehnilisi töid ja e-poe tellimuste täitmine võib viibida.

Avamisajad

Tartu pood on avatud
E-N kl 10-14

E-pood on alati avatud.

Nüüd laos!

NÜÜD EESTI LAOS!
skike v9 FIRE 200

skike v9 Fire 200
Võimalus proovida Tartu poes.

UUS! 4623 - Rex HF21 sprei | -2...-8°C

Libisemismäärded » Kõrgfluoriparafiinid

  • 4623 - Rex HF21 sprei | -2...-8°C
    4623 - Rex HF21 sprei | -2...-8°C
Vana hind:39.90EUR
Hind:31.92EUR
Õhutemp. -2…-8°C, kõik lumetüübid. 85 ml.

Revolutsioon suusamäärimises! Uudistoode 2019. aasta talve kollektsioonist on juba nüüd saadaval. See on 100% sama määre mis HF21 Sinine tahke parafiin, kuid vedelas vormis ja seetõttu kiirelt, lihtsalt ja ohutult pealekantav. Nüüd on võimalik võistlusparafiiniga suuski töödelda neid kuumutamata, vajades vaid üht nailonharja. Testid näitavad, et see kestab VÄHEMALT 30 km ja on vähemalt sama kiire. See on võimalik tänu viimase aja arendustegevusele lahustite vallas. Vedelad parafiinid ei ole mitte kuidagi kehvemad oma tahketest kaaslastest ja need on juba suusatamise Maailma Karika sarjas kasutusel. Ühest pudelist saab määrida ca 6 paari uisusuuski või kuni 10 paari klassikasuuski. See on sama mis tahke parafiini 40-grammise tükiga. HF sprei on hoopis erinev toode harrastussuusatajatele mõeldud LF ja HF kiirmääretest, mis seni saadaval olnud. Selliselt pealekantud parafiini võib katta fluoripulbritega vms nagu traditsioonilisi tahkeid parafiine.

Kasutamine: Loksuta spreipudelit. Pihusta ühtlaselt suusa libisemisaladele. Vajadusel aja sõrme või naturaalse korgi abil laiali. Lase seista vähemalt 20 minutit (kulumiskindlustestides kasutatud suusad seisid määrde all järgmise hommikuni), kuni määre on täielikult kuivanud. Harja jäiga nailonharjaga põhi puhtaks.

Vaata siit kasutamise õpetust Rexi YouTube videost:
- Rex HF spreide tutvustus ja kasutamine

Määrde iseloomustus: Uue põlvkonna kõrgfluoriparafiin võistlustel kasutamiseks. Mitmeaastase testi- ja võistluskogemuse põhjal on tegemist läbi aegade kõige kiirema Rexi parafiiniga. Parafiin on mõeldud nii uuele kui vanale lumele parimatel talveilmadel, kergest miinusest mõõduka külmani. Ideaalne aluskiht fluoripulbritele, kuid töötab väga hästi ka põhimäärdena. HF21 on kõige universaalsem kõrgfluoriparafiin ja omab efekti ka soovitatust paar kraadi soojema ja külmema ilmaga. Kui soovid osta vaid ühe toote, siis vali see.

Ühikuhind: 469.41 eurot / liiter.