Tartu pood

Suveperioodil on Tartu kauplus avatud eelneval kokkuleppel.
Palun anna külastussoovist teada e-kirja teel ja lepime aja kokku. Aitäh! E-pood on alati avatud.

During the summer period the shop in Tartu can be visited with prior agreement only. Please send an e-mail for requests. Thanks! Our e-shop is always open.
 

4412 - Rex LF Kollane, 200 g | +2...-2°C

Libisemismäärded » Madalfluoriparafiinid|Libisemismäärded » Hooldusmäärded

  • 4412 - Rex LF Kollane, 200 g | +2...-2°C
    4412 - Rex LF Kollane, 200 g | +2...-2°C
Vana hind:39.95EUR
Hind:31.96EUR
Õhutemperatuur +2…-2°C, 200 grammi. 14% soodsam kui sama kogus väikestes pakendites.

Täiesti uus LF Kollane on koostiselt sarnane kuulsa võistlusparafiini HF11 Kollasega, küll aga pisut pehmem ja väiksema fluorisisaldusega. Kasuta seda kiire treeningparafiinina või säästliku võistlusmäärdena soojemal talveilmal või pehmel rajal. LF Kollane on siiski suhteliselt kõva ja seetõttu hea kulumiskindlusega. Valmistatud uutest kaasaegsetest toorainetest.

Uus Rexi LF sari põhineb võistlusparafiinidel. Lisaks kolmele temperatuurivahemiku järgi valitavale määrdele on valikus ka kaks lumetüübipõhist parafiini, mis annab võimaluse määrdevalik enda jaoks lihtsamaks teha. LF parafiinid on mõeldud kasutamiseks ökonoomse võistlus- või väga efektiivse treeningparafiinina. LF seeria kvalifitseerub oma toimelt Rex HF ja fluorita parafiinide vahele. Tipptasemel võistlusmäärimisel kasutatakse LF-i tavaliselt kulumiskindlust suurendava vahekihina, kuid madala niiskustaseme juures võib LF olla isegi kiirem kui suurema fluorisisaldusega määrded.

Ühikuhind: 184.50 eurot / kg.