Suuskade ettetellimine

Kästle suuskade
tellimine kuni 22.03.2021


Kästle kataloog 2022
(eestikeelne, PDF, 14 MB)

Kästle tellimisleht
(Excel, xlsx)

Kästle tellimisleht
(PDF)

Kasuta võimalust, et saada endale sügiseks täpselt sobiv suusapaar väga hea hinnaga. Väike valik suuski tutvumiseks Nevene poes. Küsimuste korral palun võta ühendust.

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

441 - Rex LF Kollane | +2...-2°C

Libisemismäärded » Madalfluoriparafiinid

  • 441 - Rex LF Kollane | +2...-2°C
    441 - Rex LF Kollane | +2...-2°C
Vana hind:19.95EUR
Hind:15.00EUR
Õhutemperatuur +2…-2°C, 86 grammi. Täiesti uus LF Kollane on koostiselt sarnane kuulsa võistlusparafiini HF11 Kollasega, küll aga pisut pehmem ja väiksema fluorisisaldusega. Kasuta seda kiire treeningparafiinina või säästliku võistlusmäärdena soojemal talveilmal või pehmel rajal. LF Kollane on siiski suhteliselt kõva ja seetõttu hea kulumiskindlusega. Valmistatud uutest kaasaegsetest toorainetest.

Uus Rexi LF sari põhineb võistlusparafiinidel. Lisaks kolmele temperatuurivahemiku järgi valitavale määrdele on valikus ka kaks lumetüübipõhist parafiini, mis annab võimaluse määrdevalik enda jaoks lihtsamaks teha. LF parafiinid on mõeldud kasutamiseks ökonoomse võistlus- või väga efektiivse treeningparafiinina. LF seeria kvalifitseerub oma toimelt Rex HF ja fluorita parafiinide vahele. Tipptasemel võistlusmäärimisel kasutatakse LF-i tavaliselt kulumiskindlust suurendava vahekihina, kuid madala niiskustaseme juures võib LF olla isegi kiirem kui suurema fluorisisaldusega määrded.

Ühikuhind: 231.40 eurot / kg.