Tartu pood

Alates 11. märtsist toimub müük Tartu poes üle ukse (E-R kl 11-18, nagu ikka). Müügisaal on suletud. Palun tutvu toodetega meie e-poes ja telli need ette meili teel või kirjutades Facebooki, siis läheb kauba väljastamisega kiirelt. Loomulikult saadame kaupa ka e-poe vahendusel kõikjale, kuhu vaja!

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

KV+ Pioneer veehoidjaga seljakott

Kotid

  • KV+ Pioneer veehoidjaga seljakott
    KV+ Pioneer veehoidjaga seljakott
Hind:47.95EUR
Kompaktne 15-liitrine seljakott kestvussportlastele. Sisaldab 2-liitrise mahuga vedelikukotti koos joomissüsteemiga. Kotil on kaks lukuga sahtlit, suur põhisahtel ja eesmine väike. Mugav ja hea seljasistuvusega. Rihmad on reguleeritavad. Kotil on lisaks seljarihmadele ka rihmad vööl ja rinnaosas. Joogivoolik on neopreenist materjaliga isoleeritud.

KV+ on suusamaailmas tunnustatud Šveitsi ettevõte, mis toodab mitmesuguseid murdmaasuusatamisega seotud kaupu. See on tuntud eelkõige tipptasemel suusakeppide kaudu, varustades paljusid maailma tippsuusatajaid sh Dario Cologna't (SUI) ja Martin Johnsrud Sundby't (NOR). KV+ tootevalikusse kuuluvad lisaks suusakeppidele veel matka- ja käimiskepid, rullsuusad, suusariietus, kotid ja erinevad lisatarvikud.