KV+ Jet Skate rullsuusad

Rullsuusad ja varustus » Rullsuusad uisutehnikale|Rullsuusad ja varustus » Sorteeri tootjate järgi » KV+

  • KV+ Jet Skate rullsuusad
    KV+ Jet Skate rullsuusad
Vana hind:139.95EUR
Hind:125.00EUR
Rullsuusad uisutehnikas suusatamiseks. Parima hinnaga mudel, millel on pikk sirge alumiiniumraam. Rullsuusad on keskmise kiirusega, varustatud porikaitsetega ja kaaluvad 1630 g. Vali need rullsuusad, kui soovid tugevat, lihtsat ja võimalikult soodsat sõiduvahendit. Mudel Jet erineb Launchist vaid raami kuju poolest: Jet on sirge raamiga. Kõik KV+ rullsuusad on sobivad kuni 100 kg kaaluvatele suusatajatele.

Rattad on läbimõõduga 100 mm ja laiusega 24 mm. Need on kummist veerepinna ja alumiiniumist südamikega, tugevad ja hea haarduvusega. Veeremise kiirus on standardne, võrreldav hästi libiseval lumel suusatamise kiirusega. Rattaid katavad helkuritega varustatud porikaitsed.

Raam on valmistatud alumiiniumist. See on kerge, tugev ja talub hästi koormust. Pikkus rattateljest teljeni mõõtes on 60 cm. Raam on sirge.

KV+ on suusamaailmas tunnustatud Šveitsi ettevõte, mis toodab mitmesuguseid murdmaasuusatamisega seotud kaupu. See on tuntud eelkõige tipptasemel suusakeppide kaudu, varustades paljusid maailma tippsuusatajaid sh Dario Cologna't (SUI) ja Martin Johnsrud Sundby't (NOR). KV+ tootevalikusse kuuluvad lisaks suusakeppidele veel matka- ja käimiskepid, rullsuusad, suusariietus, kotid ja erinevad lisatarvikud.