KV+ Jet Classic rullsuusad

Rullsuusad ja varustus » Rullsuusad klassikatehnikale|Rullsuusad ja varustus » Sorteeri tootjate järgi » KV+

  • KV+ Jet Classic rullsuusad
    KV+ Jet Classic rullsuusad
Hind:169.90EUR
Uskumatult soodsad lumelähedase sõidutunnetusega rullsuusad klassikatehnikas suusatamiseks. Parima hinnaga mudel, millel on puitsisuga komposiitraam. Need on keskmise kiirusega, varustatud porikaitsetega ja kaaluvad 2460 g. Vali need rullsuusad, kui soovid võimalikult soodsat elastse raamiga klassikamudelit. Kõik KV+ rullsuusad on sobivad kuni 100 kg kaaluvatele suusatajatele.

Rattad on läbimõõduga 75 mm ja laiusega 44 mm, sama laiusega nagu lumesuusad. Need on kummist veerepinna ja alumiiniumist südamikega, tugevad ja kulumiskindlad. Veeremise kiirus on standardne, võrreldav pressitud lumel suusatamise kiirusega. Rattaid katavad helkuritega varustatud porikaitsed.

Raam on valmistatud komposiitmaterjalist, sisuks on puit. See on elastne ja mugav ning neelab teekattekonarlustest tulenevat vibratsiooni paremini kui alumiiniumraamid. Komposiitraamid pakuvad lumelähedast sõidutunnetust, säästavad jalgu ja lükkavad edasi väsimuse saabumist. Raami pikkus rattateljest teljeni mõõtes on 73 cm. Launch Classic erineb Falco mudelist raami ülesehituse poolest. Falco on kergem ja kurvides parema juhitavusega.

KV+ on suusamaailmas tunnustatud Šveitsi ettevõte, mis toodab mitmesuguseid murdmaasuusatamisega seotud kaupu. See on tuntud eelkõige tipptasemel suusakeppide kaudu, varustades paljusid maailma tippsuusatajaid sh Dario Cologna't (SUI) ja Martin Johnsrud Sundby't (NOR). KV+ tootevalikusse kuuluvad lisaks suusakeppidele veel matka- ja käimiskepid, rullsuusad, suusariietus, kotid ja erinevad lisatarvikud.