KV+ Jet Classic rullsuusad, väike raamidefekt

Rullsuusad ja varustus » Rullsuusad klassikatehnikale|Rullsuusad ja varustus » Sorteeri tootjate järgi » KV+

  • KV+ Jet Classic rullsuusad
    KV+ Jet Classic rullsuusad
Vana hind:169.90EUR
Hind:100.00EUR
Müüa väikse defektiga paar, mille raamide põhjal olev plastikiht on mõne cm ulatuses servast kergelt lahti. Muusosas on rullsuusad täiesti uued ja sõidukorras. Huvilistele saadame pildid e-posti teel. Küsi infot kontaktvormi kaudu.

Uskumatult soodsad lumelähedase sõidutunnetusega rullsuusad klassikatehnikas suusatamiseks. Parima hinnaga mudel, millel on puitsisuga komposiitraam. Need on ladusa veeremisega, varustatud porikaitsetega ja kaaluvad 2460 g. Vali need rullsuusad, kui soovid võimalikult soodsat elastse raamiga klassikamudelit. Kõik KV+ rullsuusad on sobivad kuni 100 kg kaaluvatele suusatajatele. Loe altpoolt Nevene testi kokkuvõtet.

Rattad on läbimõõduga 75 mm ja laiusega 44 mm, sama laiusega nagu lumesuusad. Need on kummist veerepinna ja alumiiniumist südamikega, tugevad ja kulumiskindlad. Veeremise kiirus on standardne, võrreldav hea libisemisega lumesuuskade kiirusega. Rattaid katavad helkuritega varustatud porikaitsed.

Raam on valmistatud komposiitmaterjalist, sisuks on puit. See on elastne ja mugav ning neelab teekattekonarlustest tulenevat vibratsiooni paremini kui alumiiniumraamid. Komposiitraamid pakuvad lumelähedast sõidutunnetust, säästavad jalgu ja lükkavad edasi väsimuse saabumist. Raami pikkus rattateljest teljeni mõõtes on 73 cm. Launch Classic erineb Falco mudelist raami ülesehituse poolest. Falco on kergem ja kurvides parema juhitavusega.

KV+ on suusamaailmas tunnustatud Šveitsi ettevõte, mis toodab mitmesuguseid murdmaasuusatamisega seotud kaupu. See on tuntud eelkõige tipptasemel suusakeppide kaudu, varustades paljusid maailma tippsuusatajaid sh Dario Cologna't (SUI) ja Martin Johnsrud Sundby't (NOR). KV+ tootevalikusse kuuluvad lisaks suusakeppidele veel matka- ja käimiskepid, rullsuusad, suusariietus, kotid ja erinevad lisatarvikud.

Nevene test, 21.07.2017. KV+ Jet Classic rullsuuski testiti soojal kuival suvepäeval erineva kvaliteediga asfaldil, sõitja kaal 73 kg. Suusad on väga sobiva elastsusega: piisavalt pehme, et teha sõit mugavaks ja vibratsioonivabaks, kuid piisavalt jäik, et mitte ebaloomulikult ''ujuda''. Paaristõugeteks on suusad väga mõnusad: hoiavad hästi trajektoori ja aitavad tõugetele kaasa. Vahelduvtõukelise sammuga aga pendeldavad natuke liialt, kuna suusad on omas klassis ühed raskemad. Kurvides on suusad siiski hästi juhitavad, sest rataste kumm ei ole väga pehme ja laius sama mis raamil. Suuskade kiirus on pigem ladus kui aeglane, natuke kiirem kui Skandinaavia stardardi nr 2 rattad. Sellist kiirust võib võrrelda väga heade talviste libisemisoludega. Selline kiirus sobib kõikidele harrastajatele ja noortele. Ideaalis soovitab Nevene neid rullsuuski täiskasvanud harrastajale, sest 1) nendega treenimine ei ole liiga intensiivne, 2) raami kaal ei ole täiskasvanule segav, 3) raam on väga heade omadustega ja kannatab kuni 100 kg sõitjaid ning 4) hind on uskumatult soodne.