Tartu pood

Tartu pood on 17. märtsist ajutiselt suletud.
Osta saab e-poest.
Lisainfot küsi e-kirja teel.
Aitäh!

Our shop in Tartu is temporarily closed
from March 17th.
Please visit our e-shop.
For additional information send us an e-mail.
Thanks!

 

V2 XLA940C kombi-rullsuusad

Rullsuusad ja varustus » Rullsuusad uisutehnikale|Rullsuusad ja varustus » Rullsuusad klassikatehnikale|Rullsuusad ja varustus » Kombi-rullsuusad|Rullsuusad ja varustus » Sorteeri tootjate järgi » V2

  • V2 XLA940C rullsuusad
    V2 XLA940C rullsuusad
Vana hind:249.95EUR
Hind:199.96EUR
Kombi-rullsuusad nii klassika- kui uisutehnikas sõitmiseks. See on mudel neile, kes soovivad ühe paariga mõlemas tehnikas suusatada. Mudel sarnaneb V2 XLA900 klassikasuuskadele: raam ja tagarattad on samad. Esirattad on seevastu kitsamad (33 mm), kergemad ja ümara profiiliga, mis lihtsustab uisutehnikas liikumist.

Raam on valmistatud vastupidavast alumiiniumist. See on sama pikk kui klassikatehnika mudelil. Rullsuusad on kerged, kaaludes vaid 1,8 kg, ja sobivad kuni 86 kg kaaluvale suusatajale. Integreeritud porikaitsetega rattahargid on valmistatud tugevaimast Du Pont polümeermaterjalist, mis on süsinikkiuga armeeritud. Need neelavad oluliselt paremini põrutusi ega ''väsi''. Harkide ja raami vahele on pandud tihe elastne 3M adhesiivteip, mida kasutatakse kõrghoonetele aknate kinnitamisel, et need maavärinatele vastu peaksid.

Suuski toodetakse eri veeretakistusega, saadaval on keskmise ja aeglase kiirusega variandid. Aeglane versioon on võrreldav värskel lumel suusatamise kiirusega, keskmine pressitud lumel sõitmise kiirusega. Tellides vali sobiv kiirus menüüst.

Kaalupiirang: 86 kg
Telgede vahe: 708 mm
Kaal: 1795 g / paar
Kõrgus maapinnast: 31 mm
Ratta läbimõõt: 70 mm
Ratta laius: taga 40 mm, ees 33 mm
Ratta materjal: väga kulumiskindel kummi kõvadusega 82 ShA.
Poldid: roostevaba teras 6X1X55 mm ja 12-9 standardi teras 6X1X65 mm
Porikaitsed: on olemas, integreeritud rattaharkide külge
Valmistajamaa: USA