Nevene Suusalaadal

Nevene on müügitelgiga sellel laupäeval, 17. novembril Suurel Suusalaadal. Meie telk on liuvälja tagumises otsas. Otsi punaseid Rexi lippe!

30 - Rex ProGrip Punane | +1...-1°C

Pidamismäärded » Tahked fluoriga määrded

  • 30 - Rex ProGrip Punane | +1...-1°C
    30 - Rex ProGrip Punane | +1...-1°C
Hind:9.90EUR
Õhutemperatuur +1...-1°C. Punane on üks parimaid tahkeid pidamismäärdeid, kui temperatuur kõigub 0°C ümber. Hõbedane koostis, sisaldab fluori - tõrjub niiskust ja mustust ega jäätu kergesti. Eraldi kasutades toimib pealiskihina -1°C kraadini. Kui stardis on külmem, kuid päeva jooksul on oodata soojenemist, siis sobib pidamist parandava vahekihina määrida ka -2...-3 kraadi juures, seda eriti kõval rajal. Sobib hästi kliistrite katmiseks märja värske lume tingimustes. Hea kombinatsioon poolenisti kliistritingimustes on ProGrip Punase ja Universaalse kliistri segu. Nipp: kui kasutad pidamismääret teiste määrete või kliistrite katmiseks, siis lase alumistel kihtidel täielikult maha jahtuda. Võimalusel vii suusad mõneks minutiks toast välja.

ProGrip on uus võistlemiseks ja treenimiseks mõeldud kõrgeima taseme pidamismäärete seeria, mida kasutavad suusakoondised üle maailma. ProGrip asendab Proline määrdeid.

Ühikuhind: 220.00 eurot / kg.