Nevene Suusalaadal

Nevene on müügitelgiga sellel laupäeval, 17. novembril Suurel Suusalaadal. Meie telk on liuvälja tagumises otsas. Otsi punaseid Rexi lippe!

Skimateria P nailon-käsihari

Skimateria siklid|Suusahooldusvahendid » Käsiharjad

 
  • Skimateria P nailon-käsihari
    Skimateria P nailon-käsihari
Hind:20.00EUR
Kõige peenemate pikkade pehmete terasharjastega käsihari. Ühe harjase läbimõõt on 0,08 mm! Skimateria patenteeritud eritöötlus on teinud terasharjased ülimalt puhtaks ja siledaks, mis lisaks puhastamisele ka poleerib suusapõhja. Harjamise tulemusena tasandatakse väiksed defektid ja nn mikrokarvad ning suusapõhi muutub siledamaks. Efektiivsem kui messinghari. Kasutatakse suusapõhja puhastamiseks ja libisemist vähendavate ebatasasuste likvideerimiseks. Valmistatud Rootsis.

Harja kasutamine koos Skimateria siklitega: seda harja kasutatakse edukalt suusahoolduseks koos Skimateria metallsiklitega. Enamasti harjatakse sellega suusapõhju pärast P-Cut viimistlussikliga töötlemist. Sikeldatud suusk, mida on pärast harjatud, on lumel koheselt kiirem kui ainult värskelt sikeldatud põhi. Selle terasharjaga saab sikeldatud suusapõhju pärast iga sõitu taas kiirelt värskendada, eemaldades mustuse ja mikrotasandi kahjustused. Pärast terasharja kasuta Skimateria P nailonharja.