Tartu pood

Alates 11. märtsist toimub müük Tartu poes üle ukse (E-R kl 11-18, nagu ikka). Müügisaal on suletud. Palun tutvu toodetega meie e-poes ja telli need ette meili teel või kirjutades Facebooki, siis läheb kauba väljastamisega kiirelt. Loomulikult saadame kaupa ka e-poe vahendusel kõikjale, kuhu vaja!

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

Löffler Transtex suusamask lastele

Peakatted

  • Löffler Transtex suusamask lastele
    Löffler Transtex suusamask lastele
Hind:14.95EUR
  • laimiroheline
    laimiroheline
  • sinine
    sinine
Suusamask hoiab pea ja näo soojas ning kaitseb välismõjude eest. Elastne, mugav, kiirelt kuivav, väga hea hingavusega. Transtex vooder. Kõrgema taseme mugavus ja kvaliteet. Üks suurus kõikidele lastele. Materjal: 33% modal, 33% puuvill, 31% polüpropüleen, 3% elastaan. Tootekood: 14222.

Hooldus: pese käsitsi või pesumasinas värvilise pesu programmi kasutades, vee temperatuur mitte üle 60 kraadi. Ära valgenda, ära tsentrifuugi, ära tee keemilist puhastust. Triikida võib läbi lisariide või seestpoolt kergelt sooja triikrauaga.

Löffler on Fischeri suusatehasega samasse korporatsiooni kuuluv preemium-taseme funktsionaalsete spordiriiete valmistaja, kes ei tooda Aasias, vaid eranditult Austrias oma tehases, järgides Öko-Tex 100 nõudeid. Kangad ei sisalda inimesele ja keskkonnale kahjulikke aineid, on nahasõbralikud ja mugavad kanda.

Sellele tootele lisaks on ostetud: