Löffler Promo müts

Meesteriided » Võistluskombed|Peakatted

  • Löffler Promo müts
    Löffler Promo müts
Vana hind:15.99EUR
Hind:11.19EUR
Väga elastne müts suusatamiseks, jooksmiseks vm välispordiks. Hea hingavusega, kiirelt kuivav, eesosas Transtex kangas, täies ulatuses trükk. Kõrgema taseme mugavus ja kvaliteet. Valmistatud Löffleri enda poolt arendatud Dimple Elastic materjalist. Kõrgtehnoloogiline lohukestega (golfipalli reljeefi meenutav) kangastruktuur on väga elastne ja järgib iga liigutust, on väga kerge, hea hingavusega ja kiirelt kuivav. Materjalil on tuuletunnelites mõõdetud aerodünaamilised eelised teiste toodete ees. Materjal on loodud kooostöös Austria Suusaliiduga ja sellest tehtud kombesid kasutati esimest korda võistlustules Sotši 2014 Olümpiamängudel. Materjal: 82% polüester, 18% elastaan | 58% puuvill, 52% polüpropüleen. Tootekood: 18023.

Hooldus: pese käsitsi või pesumasinas õrna pesu programmi kasutades, vee temperatuur mitte üle 40 kraadi. Ära valgenda, ära tsentrifugeeri, ära triigi, ära tee keemilist puhastust.

Löffler on Fischeri suusatehasega samasse korporatsiooni kuuluv preemium-taseme funktsionaalsete spordiriiete valmistaja, kes ei tooda Aasias, vaid eranditult Austrias oma tehases, järgides Öko-Tex 100 nõudeid. Kangad ei sisalda inimesele ja keskkonnale kahjulikke aineid, on nahasõbralikud ja mugavad kanda.