Tartu pood

Alates 11. märtsist toimub müük Tartu poes üle ukse (E-R kl 11-18, nagu ikka). Müügisaal on suletud. Palun tutvu toodetega meie e-poes ja telli need ette meili teel või kirjutades Facebooki, siis läheb kauba väljastamisega kiirelt. Loomulikult saadame kaupa ka e-poe vahendusel kõikjale, kuhu vaja!

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

Dobsom R-90 talvejakk lastele, hall

Lasteriided

  • Dobsom R-90 talvejakk lastele, kivihall
    Dobsom R-90 talvejakk lastele, kivihall
Vana hind:49.95EUR
Hind:42.46EUR
Jakk on mõeldud lastele ja noortele aktiivseks sportimiseks välitingimustes sügisest kevadeni. See sobib suusatamiseks, jooksmiseks, jalgpallimängimiseks jms. Ideaalne mistahes väljas peetavasse trenni või kehalise kasvatuse tundi. Jaki eesmine osa on tuulekindlast kangast, mis veekindluse suurendamiseks Tefloniga töödeldud. Aluskihiks õhuke soojusthoidev uhutud vooder. Tagaosa on elastsest, kuid soojast hea õhuvahetusega tekstiilist, mis hoiab ühtlaselt ümber keha, tagades maksimaalse liikumisvabaduse. Jakil on neli turvalist lukuga taskut: kaks külgedel, üks rinnal ja teine taga. Laps saab seal hoida oma taskurätti, võtmeid, raha või telefoni.

Keha järgi lõige, kõrge kaelus, pikad varrukad, pikem seljaosa, neli lukuga taskut. Pingutatavad kumminöörid kaeluses ja jaki allservas. Suurused on sentimeetrites lapse pikkuse järgi (120-160 cm). Jaki juurde vali sobivad Dobsom R-90 püksid. Esiosa: 100% polüester, tagaosa: 87% polüester, 13% spandex.