Suvepuhkusel

Tartu pood on
10.-31. juulil suletud.

Avame taas 1. augustil
kl 10.00.

E-pood on alati avatud.

EVIKO Suusarull 15.07

Eviko Suusarull

EVIKO SuusarullNevene on müügitelgiga 29. juulil Jõulumäe etapil.

Kaupluse avamisajad

Nevene pood Tartus
on 21. maist avatud
järgmistel aegadel:

E-N kl 10-14

E-pood on alati avatud.

Viimati lisatud
Nüüd laos!

NÜÜD EESTI LAOS!
skike v9 FIRE 200

skike v9 Fire 200

141 - Rex Universaal Tõrv | -1…-25°C

Pidamismäärded » Tahked fluorita määrded

  • 141 - Rex Universaal Tõrv | -1…-25°C
    141 - Rex Universaal Tõrv | -1…-25°C
Vana hind:4.79EUR
Hind:3.83EUR
Nevene soovitab. Arendasime uut võistlusmääret ja ühtäkki selgus, et see toimib praktiliselt alati. Seega oli põhjust anda määrdele universaalne nimi ning jagada rõõmu teistelegi.

Universaal Tõrv on laia kasutusalaga pidamismääre neile, kes tahavad määrimist võimalikult lihtsana hoida. Õige kogus tõrva annab määrdele laia temperatuurivahemiku. Hoolimata universaalsusest, on kerges külmas (-1...-8°C) tegemist puhtatõulise võistlusmäärdega. Uue või värske kunstlume tingimustes kasutatakse seda ka teiste pidamismäärete katmiseks, et vähendada hõõrdumist ja teha seeläbi suusad kiiremaks.

Määre sobib lumele, mis on maha sadanud miinuskraadide juures ning ei ole vahepeal sulanud ega taaskülmunud (st kõik tahkele pidamismäärdele sobivad olud). Määret saab ilma järgi sobivamaks reguleerida määrdekihi paksusega - paksem kiht paremaks pidamiseks, õhem kiht paremaks libisemiseks. Värskele lumele ja pehmele rajale määri õhemalt, vanale ja kõvale rajale paksemalt. Lihtsamaks pealekandmiseks määri vahepeal korkides mitu õhukest kihti. Määre ei toimi märjal, väga karedal ja suureteralisel vanal lumel või jäisel rajal. Sellisteks oludeks vali kliister, nt populaarne Rex Universaal kliister (240).

Ühikuhind: 104.44 eurot / kg.