4981 - Rex ''342'' fluoripulber | +10...-20°C

Libisemismäärded » Fluorikatted » Fluoripulbrid

  • 4981 - Rex ''342'' fluoripulber | +10...-20°C
    4981 - Rex ''342'' fluoripulber | +10...-20°C
Vana hind:115.90EUR
Hind:92.72EUR
Õhutemp. +10...-20°C, vana, niiske ja teraline lumi. 30 grammi. Spetsiaalne teralise ja kareda lume pulber, mis toimib temperatuurist sõltumata. Tulemused on eriti head, kui lumes on piisavalt niiskust. Kaalu selle pulbri kasutamist vanal karedal lumel ükskõik millise teise pulbri alternatiivina. Ei sisalda grafiiti ega molübdeeni. Sulamistemperatuur 150°C.

Kasutamine: aja määrderaud maksimaalselt kuumaks (>180°C), sulata suusapõhjale kantud pulber ühe ühtlase liigutusega, jahuta, harja. Märjale lumele määrides harja pärast esimest sulatuskorda pulber lahti ja kuumuta veelkord ühe sujuva liigutusega, seejärel jahuta ja harja lõplikult.

See toode kuulub Rex Racing Service tootesarja, mis on mõeldud nõudlikumale võistlussuusatajale ning täiendab põhikollektsiooni.

Racing Service sari koosneb toodetest, mis on seni olnud kättesaadavad vaid rahvuskoondiste hooldetiimidele ja mida on kasutatud ainult tipptasemel võistlustel. Need on arendusfaasist väljakasvanud toimivad tooted, mis võivad tulevikus jõuda põhikollektsiooni. Racing Service seeria eesmärgiks on tuua tootearenduse edukaimad tulemused kiiremini Maailma Karika võistlustelt ka teiste võistlussportlasteni, kes on huvitatud saamast kiiresti arenevas maailmas konkurentide ees teatavat eelist. Sarjas on valitud ja limiteeritud tooted, mis tulevad otse arendusosakonnast. Need on eranditult välja töötatud koostöös parimate suusatiimidega, võitnud esimesed medalid ning täiendavad suurepäraselt põhiseeria määrdeid.

Rex Racing Service sarja tooted lisatakse avalikesse määrdesoovitustesse, et oleks teada, millal neid kasutada. Rexi tooteid kasutades saab olla konkurentidest ees, kasutades kõige uuemaid ja paremaid innovatsioone, mis maailmas olemas, kasutada eelist, mis on tänaseni olnud vaid suusakoondistel. NB! Kollektsioon on mõeldud võistlussportlastele, kellele on oluline leida igaks soorituseks parim võimalik määre. See ei asenda põhiseeria tooteid, vaid pigem täiendab neid. Universaalsema eelistusena soovitatakse jätkuvalt põhiseeria tooteid.

Ühikuhind: 3863.33 eurot / kg.